Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

film çok hoşuma gitti açıkcası. konu olarak beğendim. kısaca yapay zekada gelinebilecek noktaları anlatıyor film. ancak bir hayli yavaş ilerliyor pek çok noktada. filmde sanki biraz daha tempo olsa daha güzel olurmuş diye düşünüyorum. ancak izlenmeyi fazlasıyla hakediyor.

oyunculuk olarak bilmiyorum katılır mısınız ancak johnny depp'i tek bir karaktere sıkışmış olarak görüyorum. yani vereceği tepkileri sunacağı mimikleri önceden kestirmek artık pek zor değil gibi. o yüzden artık filmleri biraz yavan gelmeye başladı bana.

http://i.jeded.com/i/transcendence.29748.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

kadrosu sağlam ancak pek de sürükleyiciliği olmayan bir film. komedi değil de daha çok dram ağırlıklı bir film. ne beğendim ne beğenmedim zaman geçirmek için izlenebilir ancak :)

http://freehdwallpaper.info/wp-content/uploads/2014/08/robin%20williams%20comedy%20tour%202014-lwLb.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Relatos Salvajes
8.3/10

baya beğendim. bütün hikayeler çok iyiydi. özellikle dördüncüsü.
bu başlıkta 5-6 kişi üst üste izleyip beğendiği zaman, ben de beğeniyorum. coherence, nightcrawler ve bunu o şekilde izledim mesela. bi tek son hikayede bi "öeah" çektim

sonunda

Sosyal ağlarda paylaş

whiplash

beni inanılmaz rahatsız etmişti adamın psikopatlığı..ve tabi çocuğun ise başarı için, herkesi her şeyi ezip geçmeyi,hatta kendini bile...başarı azmiminin, hırsın ötesinde bir duyguyla bu işi yapması da rahatsı eden gerektiği yerde küfürler savurduğum bir diğer karakter...dahası izlediklerim çok fazla tanıdık gelen görüntülerdi özellikle pro-tenis oynadığım sıralarda böyle manyak ötesi bir antrenörüm vardı, bir arkadaşım da össye hazırlanırkenki dersane hocasına benzetmiş.."anneniz bile ölse gireceksiniz bu sınava " diyen bir adam...ve çocuğa çok benzeyen tipte mühendis bir arkadşım olmuştu üniversitede aynı onun gibi bencil çıkarcı yaptığı işte iyi ama sadece o kadar..insanlar belki de kendileirnden bir şey buuldukları için seviyor etkileniyorlar filmden..bunu bir madde olarak sayarsan...ikinci olarak da müzikler derim herkes gibi.

8.5 değil belki ama 7 veririm ben de
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

bu film neden guzel, allahını seven bana bir iki madde yazsın.

bana gore guzel olma nedenleri:

1- konusu basit, karmasik seyler yok. Basit hikayeli filmleri cok severim.
2-konu basit olmasina ragmen cok pis icine cekiyo merak ettiriyo insani.
3-kel muthis rol yapmis, cocuk olmasa bile 8/10 film o derece.
4-sonu su ana kadar izledigim en iyi sonlar arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

bu film neden güzel, allahını seven bana bir iki madde yazsın.

-filmde müzik var. enstrüman var ve müzik okullarının içi var.
-çekimler başarılı.
-oyunculuklar şahane.
-herkesten birşey barındırıyor.
-bu yollardan geçerek büyük sanatçılar haline gelmiş pek fazla kişi olduğunu düşünüyorum, yani kısaca konu.
Sosyal ağlarda paylaş

schillinger e bende birşey diyemiyorum tabi. ama senin de dediğin gibi konusu basit demeyeyim de, sade. bana fazla anlaşılır geldi. belki de bu yüzden sevilmiştir. sonunda da ne çok şaşırdım, ne çok umursadım.

asıl derdim jazz olması aslında ya, asıl whiplash i bilmediğimden, whiplash deyince metale kaydım ben beklenti olarak. ki bence çok daha eğlenceli olurdu.

Sosyal ağlarda paylaş

düşünce fena değil gibi ama film baya kötü.

standart drama filmlerinden tek farkı çocuğun gerçekten büyümüş olması. zaten bunun yüzünden olaylar da aşırı derecede kopuk ve hiç sürükleyici değil.
mesela okulda bunu bullyleyen 2 çocuk var tuvalette buna 2 el hareketi çekiyolar, o kadar, sonrası yok. bu da böyle bi anımdır der gibi koymuşlar oraya, hayret bi şey lan.
yine de neyse hadi ortalama bi film diycem ama o çocuk ne antipatiktir, izlemesi ne sinir bozucudur arkadaş.

3/10
o da aktörlerin hatrına.
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTYzNDc2MDc0N15BMl5BanBnXkFtZTgwOTcwMDQ5MTE@._V1_SY317_CR0,0,214,317_AL_.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...