Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

baya beğendim. çok güzel sözler içeren, saf duyguların filmi.
küçük kız ne tatlıydı belli değil. insana, şöyle kızım olsa dedirtiyor.
8/10

pek spoiler sayılmaz gerçi de
sonu baya duygulandırdı.

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BOTE3NzkyMjAyNF5BMl5BanBnXkFtZTgwMDc5MTE0MDE@._V1_SX214_AL_.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.movieposterdb.com/posters/10_03/1973/69967/l_69967_17120f4b.jpg

deux hommes dans la ville (1973)

kenan evren'in devlet başkanı olduğu yıllarda seyretmiştim bu filmi, hayal meyal hatırlıyordum. uzun zamandır izleme listemdeydi, bugüne kısmetmiş.

çocukluğum bu filmin yapıldığı yıllara rastladığından dolayı belki de olması gerektiğinden daha fazla beğendim filmi. ama yok ya film çok iyiydi. daha eski yıllarda yapılan filmlerdeki tiyatral anlatımın izleri görülüyor filmde.

1973 fransa'sına ait çok şey görebiliyorsunuz filmde. fransa ile ilgili hakkında yorum yapmak istediğim ve beni şaşırtan birkaç bilgi de öğrendim film dolayısıyla ama spoiler içine bile yazmıycam. seyredin görün.

bu arada filmde cüneyt arkın, hülya koçyiğit, hulusi kentmen, tecavüzcü coşkun... ne ararsanız karşılığı var :)

muhteşem bir film. sinema benim hobim diyen birinin mutlaka izlemesi gerekenlerden.
Sosyal ağlarda paylaş

7/10 fena değil izlenir. uzaydan gelen bi adamın hindistandaki dinleri sıfırdan tanıması ve sorgulamasını anlatan bi film.

bu kadar uzun olmasa keşke ama.

8/10

öyle can sıkıntısından ne zaman hiç duymadıgım bi türk filmine girsem yüzümde mimik oynamazdı ama bu film komik cidden ya.

erdal bakkal tek başına yardı.sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

hayır abi adam oynamıyor da. ama ilginçtir herkes seviyor keanuyu. üzerimize büyü mü yaptılar nedir acaba :)
ama cidden şu filmde senaryo falan olmamasına rağmen ilginç bir şekilde baya başarılı aksiyon. kitlelerin övgüsünü boşuna almamış yani.
ve şu film üzerine kritik yapmak andavallıktır zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

John Wick izledim şimdi.

kritik yapılmaz denmiş ama içimde tutamıyorum yorum yapmam lazım.

spoiler

yönetmen kurtlar vadisi pusu izlemiş orası kesin.

aksiyon filmi mi izlemediniz abi hiç, aksiyon 10/10 falan değildi.

sizin aksiyon anlayışınız her vurdugu herifi wall hack açmış gibi extra mermi harcayarak kafasından vurmasıysa orası ayrı.

senaryoyu zaten konusmaya gerek yok, filmin daha 3. saniyesinde sonuna kadar adım adım neler olacagını kafanızda canlandırabiliyosunuz.

keanu reeves'in yürüyüşüne hastayım yalnız, adamda nasıl bi karizma var belli değil.

aha bunu da vurdu şunu da vurcak şimdi diye diye izledim, eğlenmedim mi eğlendim ama ne aksiyon vardı ne senaryo ne de oyunculuk. adamın doğal hali karizma zaten.

oh rahatladım ya, teşekkürler.

Sosyal ağlarda paylaş

abi aksiyon kavramı kişiden kişiye değişiyo. Raid filmine bunelan cozur cozur adam öldürüyolar böyle aksiyon mu olur diyen çok arkadaşım var:)
filmin konusu basit ama oyunculuklar şahane bence. aksiyon filmi izlerken nerde ne olacak diye tahmin yürütmemek lazım çünkü aksiyon olduğu için nerde ne olduğunu biliyosun :) o yüzden kasmadan izlemek lazım kiyunu rivs abi tartışmayalım sdf.

bu arada şu filmi izledim. korkunçlu film diye çekilmiş ama korkunçlu değil. çok ahım şahım bi senaryosu da yok ama izlettirdi kendini. özellikle grafik işleme konusunda başarılı iş çıkarılmış diye düşünüyorum. esas abla hikayeye iyi yansıtılmış. da bi şeye takıldım sdfsd şu korkunçlu abla ne kadar çirkinmiş lan heralde korkunçlu hali bu diyodum bi sahnede asıl yüzünü gösterdiler yok aga karı hakkaten çirkin rolünün hakkını vermiş mk.

edit: hassktr mama erkekmiş lan :S
http://www.imdb.com/name/nm2306701/?ref_=tt_cl_t6
5/10

Sosyal ağlarda paylaş

http://comicsbeat.com/wp-content/uploads/2015/01/justice-league-throne-of-atlantis-blu-ray-cover-95.jpg

meh.

Bi ara ne güzel animasyon filmler çıkarıyordu DC. Bi Flashpoint Paradox daha yapamadılar.

Kötü adam direk Loki çakması. Seslendirende kötüydü baya. Filmde Justice League değilde Aquaman filmi olmuş, öyle arka planda takıldı Batman filan direk.

bide Superman, Cthullu'yu dövdü la sdfg

Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

hayır abi adam oynamıyor da. ama ilginçtir herkes seviyor keanuyu. üzerimize büyü mü yaptılar nedir acaba :)
ama cidden şu filmde senaryo falan olmamasına rağmen ilginç bir şekilde baya başarılı aksiyon. kitlelerin övgüsünü boşuna almamış yani.
ve şu film üzerine kritik yapmak andavallıktır zaten.

Devil's Advocate

Matrix

Constantine gibi efsane yapımlardan sonra adam gönüllere taht kurdu, büyüye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

8/10

hikaye zaten klişe üstüne kantırdan importlanmış harmless bot gibi guardların olduğu filmlere uyuz oluyorum.
onun haricinde sadece keanu var diye 7 puan. 1 puan da headshotlara.

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTU2NjA1ODgzMF5BMl5BanBnXkFtZTgwMTM2MTI4MjE@._V1_SX214_AL_.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...