Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ya ben bulamadım bir türlü, özel mesaj kutunda dolu. :) Bu konu özellikle ilgi alanıma girdiği için izlemek istiyorum. Teşekkürler,

Grego said:

düşmüş internete indirdim izledim de, pek tavsiye edemiyorum. şimdiye kadar canlandırma, küçük 1-4 sn den ibaret kısa görüntüler izlemişiz belgesel diye.

yani bu belgeselden çok görsel kanıt olarak çekilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Solozzo said:

Ya ben bulamadım bir türlü, özel mesaj kutunda dolu. :) Bu konu özellikle ilgi alanıma girdiği için izlemek istiyorum. Teşekkürler,

Grego said:

düşmüş internete indirdim izledim de, pek tavsiye edemiyorum. şimdiye kadar canlandırma, küçük 1-4 sn den ibaret kısa görüntüler izlemişiz belgesel diye.

yani bu belgeselden çok görsel kanıt olarak çekilmiş.

private tracker dan çektim ben, görüntü gayet iyiydi, yani düşer heralde diğerlerine de. o kadar bilinmedik bir release gibi durmuyor. eve geçince yazarım release adını, bulmanız daha kolay olur.
Sosyal ağlarda paylaş

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/31/Justice_League_film_poster.jpg

5/10

eskiden kötü de olsa seyrediliyordu, bir akıcılığı vardı bu filmlerin, artık çok gördüğümüzden heralde o akıcılıkta kayboluyor

her anlamıyla bomboş bir film, storyline da sıçıktı bunda, her sahne hollywood klişesi zaten, uzaylılar geliyor dünyayı kurtaralım'ı bu kadar banal yansıtabilirlerdi heralde.

zorladım kendimi filmi seyredebilmek için. Entartainment'in ötesinde boşa vakit kaybı olmuş bu. Pizza bira hakkımı bu filmde kullandığım için pişmanım.
Sosyal ağlarda paylaş

Solozzo said:

Grego said:

private tracker dan çektim ben, görüntü gayet iyiydi, yani düşer heralde diğerlerine de. o kadar bilinmedik bir release gibi durmuyor. eve geçince yazarım release adını, bulmanız daha kolay olur.

Çok sevinirim, bir türlü bulamadım ben. :/

german.concentration.camps.factual.survey.2017.1080p.bluray.x264-ghouls.mkv

Sosyal ağlarda paylaş

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/2/2e/Moneyball_Poster.jpg/220px-Moneyball_Poster.jpg

7/10

temposunu çok beğendim, ne haldır haldır gidip adamı yoruyor ne de çok sakin kalıyor. Bir de işin içinde istatislik vs olunca biraz daha ilgimi çekti. Jonah Hill'i bi ayrı beğendim, o silik role yakışmış.

Fekaat, DP abinin neden fotoğrafçılığa yeni başlamış gibi heryerde geniş aparture kullandığını anlayamadım. Bir de dialoglar içinde çok fazla yakın çekim ve haliyle cut vardı o rahatsız etti, halbuki çoğu sahne orta plana fln da yakışıyırdı. Hemen hemen tüm film omuz arkası ve close-up ile geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

konu ile ilgin değişir abi bunu izledikten sonra, ben de dönem olarak ilgiliyim, hatta almanya ya her gidişimde yakında bir kamp varsa ziyaret ediyorum. okuyorum, inceliyorum. yerinde görmekten farklıydı bu, liveleak belgeseli gibi bir şey olmuş. şu ana kadar izlediğim belgesellerde ölüleri gösteriyordu ama bunda ;

ss subaylarına falan taşıtıyorlar mesela, çöp gibi alıp atıyorlar insanları, öyle ki, bir grubu insanı aceleyle yakmışlar depo gibi bir yerde, nefes almak için kafasını çıkarmaya çalışmış adam, tahta duvarın altından kazmış, kafasını çıkarabilmiş sadece, o en çok aklımda mesela. nekrofil değilsen, mide ağrısıyla izliyorsun, kısa da çekmemişler arkadaş neredeyse 2 saat ölü beden yağıyor üstüne.

*ben de vır vır ne anlattım he, izlemeyin lan işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...