Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Divergent.

Eh, deyip 5,5/10 vereyim hadi.

Baya bayikti bazi yerleri, oyunculuklar kotuydu, aksiyon bostu. Guzel olabilecek bir senaryo bir kere daha pic edilmisti anlayacaginiz.

Kizin oyle bi yerde surekli blendax reklamindaki gibi gezmesine uyuz oldum. Bir de hic konusmam etmem filmde ama o opusme sahnesinde oyle bi baydim ki, kizin tipini de goz onune alarak sacma bi sesle "ama icime girme sadece surttur" diye su directioner ergenlerin taklidini yaptim. Benim hatun tam zilgiti basiyodu bana ki filmdeki hatun "I don't want to go too fast" gibi bisey dedi, benim hatunun siniri kursaginda kaldi ahahahah. Orda bitti zaten film, sirf yarim kalmasin diye izledik kalanini.

Sosyal ağlarda paylaş

film güzel gerilim. korku diyemeyeceğim çünkü bu filmle beraber bir şeyi farkettim. çoğu korku filminde korku unsuru çok ön plana çıkarılmıyor daha gizemli olsun ve seyirciyi daha çok korkutsun diye. ama bu filmde erkende asıl abilerle tanışıyorsun. o yüzden korku değil de daha çok gerilime kaçmış film.
diğer filmlerden bence en iyi artısı konusunun daha iyi olması. başrolde daha iyi bir oyuncuyla film daha güzel olabilirmiş. olsun yine de gogo readhead

6/10

Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Şimdi aynı resmi koyuyordum.

Biraz önce bitti film. Korku sever olarak tabi ki hiç beğenmedim. Konu işlenişi kötü olmuş. O kadar çok zamanda gidip geliyor ki "ee yeter" diyorsunuz. Zaten korkudan ziyade gerilim-gizem denebilir. Kısacası izle-sil filmi. İzlemezseniz bir şey kaybetmezsiniz.

evet şu flashback olayı mindfuck yaratıyor en başta

aynayı eve teslim ediyor ardındaki sahnede aynayı bakım için aldım diyor 11 yıl öncesini gösterdiği için ayırt edemiyosun geçmiş mi günümüz mü iyi ayarlayamamışlar olayı. bi müddet sonra kavrayabiliyosun anca

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...