Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Athene, 18.07.2023 06:20 tarihinde dedi ki:

spacer.png        

Mitoloji seviyorsanız ilginizi çekebilir internette var telefondan izleyebilirsiniz ama Tv den izlemek istiyorsanız Tv internetinden açınca görüntü kalitesi düşüyor. Ben  🍎tv den 4 tl ye kiralayıp izledim kalitesi daha iyiydi.

bildiğiniz mitoloji konulu filmler varsa önerirseniz sevinirim…

abi bu bildiğin BattalGazi çıktı yahu sdf

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BOGRmZTRiMTUtMzczMS00OGY3LWE0OTAtNDVh

paradise (2023)

türkçe'ye "cennete yakın" olarak çevrilmiş. alman yapımı. black mirror tarzı bilim kurguyu aksiyonla harmanlamışlar. bu sıcakta sıkmadan kendini izleten film bulmak kolay değil. çerez niyetine izlenir.

MV5BMDBmYTZjNjUtN2M1MS00MTQ2LTk2ODgtNzc2

oppenheimer (2023)

ilk yorumlardan sonra kelimenin tam anlamıyla hiçbir beklentim yoktu bu filmden. ona rağmen salonu terk etmemek için kendimi zor tuttum. keşke bu kadar büyütülmeseydi ve izlememek de bir seçenek olsaydı. 

Sosyal ağlarda paylaş

Oppenheimer filmi öncesi the nun 2 fragmanı görüp "conjuring universe" yazısıyla beraber bi aydınlanma oldu. Annabelle falan hep bağlantılı ve timeline sırası falan varmış, sıraya göre başladım bakalım.

Adamlar 10 numara gerilim/korku filmi yapıyor, bizimkiler anca film başı "gerçek bir hikayeden uyarlanan bu yapım x şehri y köyünde yaşanmıştır" ile başlayıp hep aynı gidiyo.

Anca küfürlü komediden anlıyor bizim sinema sektörü 

Sosyal ağlarda paylaş

R.aa396f044d6531493a25bfb054f0362b?rik=9

5/10

Farklı bir kafayla izlesem daha çok beğenirdim ama, elimde laptop ile Türkçe dublaj yarım göz izleyince "meh".

Çok gürültülü film, arka planda sürekli bir parti müziği, saksafon, bilmiş ne dönüyor. Adam Sandler/Gems filmi miydi neydi o vibe'ı verdi, kafam sıstı ya.

Bir de gereksiz uzun. Örümcek Adam'ın başladığı kısımda karadelige girdi film resmen.

Bana kalırsa en mükemmel sahnesi, Margot'un barda sahne alıp, filmin tema müziğinin giderek tempoyu artırması, yardımcı adamın arabayla gazlaması 10 numara. Tekrar tekrar seyredilir.

Brad Pitt de Fury filminden beri  karizmatik, yakışıklı, olgun, şanssız şanslı ve komik adam formatından çıkamadı ya. Bullet Train'de de aynı karakter, zaman farklı sadece.

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...