Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brezilya 2014 Dünya Kupası [II]

forgiver

Öne çıkan mesajlar

eyvallah ceza alsın da 4 ay klubte antreman yasağı bile saçma değil mi lan.

pepe yerdeki adamı teklemedi 10 maç ceza aldı adam öldürmeye teşebbus etti. bu herifin psikolojik sorunları var arada durup dururken birilerini ısırıyor, dişliyor. maç cezası ver 4 ay futbolla tüm ilişiğini kesmek acımasızca bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

pepe yerdeki adamı teklemedi 10 maç ceza aldı adam öldürmeye teşebbus etti. bu herifin psikolojik sorunları var arada durup dururken birilerini ısırıyor, dişliyor. maç cezası ver 4 ay futbolla tüm ilişiğini kesmek acımasızca bence.

4 ay ceza sırf medya etkisi yüzünden, goygoyuna verilmiş ceza

yanılmıyorsam zaten cezanın verildiği tarihten itibaren 4 ay oluyor. O süreçte hazırlık maçlarına vs. çıkabilecek. Resmi müsabakalardan yasak yiyor.

DK'yı kenara koyarsak bu adamın 9 maçlık cezası, sezonu Liverpool da açacağını ve Uruguay her şekilde sadece 2 tur daha çıkabileceğini vs. düşünerekten Kasım'ın başına kadar sürecek. Hatta baktım 4 Kasım daki West Brom maçıyla bitiyor.

Bu da cezanın verilmesinden itibaren yaklaşık 4 ay 2 hafta falan ediyor. Hani tam 9 maçta olsa cezası yaklaşık bu zamanlarda forma giymeye başlayacak.

4 ay olayı tamamen goygoy yani, normal cezası 9 maç olarak düşünmek gerek.

Esasen sadece DK'dan banlasalar yeterdi. Fazlası abartı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Bu ne be, bunları baklavalılara göre yapmışlar, ben giysem formayı tasarlayana büyük ayıp etmiş olurum :p

Bi de gezinirken rastladım, şu çok iyiymiş :) Milli marşına bayıldım mesela.

http://onedio.com/haber/uruguay-a-yerlesmek-icin-23-sebep-268144

http://img-0.onedio.com/img/719/bound/2r0/53219044d694c4cc390f6834.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Seru said:

4 ay ceza sırf medya etkisi yüzünden, goygoyuna verilmiş ceza

yanılmıyorsam zaten cezanın verildiği tarihten itibaren 4 ay oluyor. O süreçte hazırlık maçlarına vs. çıkabilecek. Resmi müsabakalardan yasak yiyor.

DK'yı kenara koyarsak bu adamın 9 maçlık cezası, sezonu Liverpool da açacağını ve Uruguay her şekilde sadece 2 tur daha çıkabileceğini vs. düşünerekten Kasım'ın başına kadar sürecek. Hatta baktım 4 Kasım daki West Brom maçıyla bitiyor.

Bu da cezanın verilmesinden itibaren yaklaşık 4 ay 2 hafta falan ediyor. Hani tam 9 maçta olsa cezası yaklaşık bu zamanlarda forma giymeye başlayacak.

4 ay olayı tamamen goygoy yani, normal cezası 9 maç olarak düşünmek gerek.

Esasen sadece DK'dan banlasalar yeterdi. Fazlası abartı oldu.

ne goygoyu ya adamın herhangi bir stadta maç izlemesi bile yasak. klubu ile antremana çıkamıyor. futbolla alakalı herşeyden men edidi 4 ay adam. anca evinin bahçesinde antrenman yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...