Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brezilya 2014 Dünya Kupası [II]

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

iste hukuk devletinde yasamamasi gereken insanlardan biri daha :)

spo

Oski said:

tamamen kendi faydam acisindan degerlendiriyorum.

chiellini'yi isirinca canim acidi mi? hayir.

chiellini'nin cani acidi mi? hayir.

suarez, ban yiyince dunya kupasinda 2-3 tane daha guzel gol, cekismeli mac izleme imkanimiz azaldi mi? evet.

baska sorum yoktur.

ne suarez, ne bilmem kim hic umrumda degil. ben kendi isime bakarim

ba dum tis

iyi turkiyeyi terketmisim hukuk devletinde yasamiyorum.

iki kicikirik futbolcu yuzunden hukuk nosyonu mu tartisicam. adamlarin cuvalla paradan baska pek bi sikintisi oldugunu dusunmuyorum. italyan futbolcular piyasa yapamiycam, suarez de real transferi yatabilir diye dusunuyodur su an sadece.

siz de burda asilliginizle oyalanin. en azindan iki gol izlerdik.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

DarKRideR said:

Hayır bir de esasen genel bilinenin aksine Suarez cidden melek gibi adamdır. Çoğu futbolcuya göre çok daha temiz vs. oynar

futbol dünyasında kendini arif erdem'den daha kolay yere atan tek isim...

ya bu da biraz yanlış biliniyor. Hani kilit noktalarda Arif Erdem düzeyinde rol keserek aldığı penaltılar ve böyle çevirdiği maçlar olduğundan bayağı söyleniyor da standart bekler falan bile daha çok rol kesiyor. Bir çok standart oyuncu hatta diyelim. Suarez 6-7 maçta bir yapıyor, tam yapıyor. Diğerleri her maç 1-2 kere yapıyor ya da es geçiliyor ya da işte sonuca bağlanmadığı için iplenmiyor vs...

Bu sezon sadece 2 kere Liverpool maçı kaçırdım. Hani adamı bütün sezon izledim ve ciddi anlamda birçok konuda adama fazla yüklendiklerinin farkına vardım. Hadi kendi de ağlıyor sürekli "İNGİLTERE DE BENİ EZİYORLAR :( :(" diye de yani tabii bu ısırmasını haklı çıkarmaz.

Garip bir adam, şu kafa yapısında olmasa zaten yaptığı rollere rağmen saygı görülürdü. Messi kendini hiç mi yere atmıyor? Flop olayının futboldaki efendisi Drogba'dır mesela burada bile geldi yaptı. Ne bileyim bir dönem Rivaldo yapardı savunmada bunun allahını vs, herifin kademe anlayışı hakem aldatmaya yönelikti ama bu sayede tek başına savunma yapardı vs. asdfasd

Sorun işte Suarez'in bu tip hareketleri zaten. Bunlar olduğu sürece de hiçbir zaman oynadığı oyunun hakkı verilmeyecek, verilmemeli de aslında bir gün önce bu kadar savunmuş olmama rağmen.

tedaviyse tedavi yani. Büyük değer, kazanılması gerekiliyor her yönüyle
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Sokaga cikip bi adami isirsana bakalim kac aydan basliyo.

Hani ilk elden gormus olursun argumani kol gibi

kafa atsak, suratina dirsek atsak. baldırına tekme atsak falan kaç aydan başlar ?

bundan sonra FIFA her dirsek atana en az 5 maç ceza verecek mi ?

yoksa yine dostlar alışverişte görsün cezası mı ?

ceza tabi gerekli ama 9 maç(4 ay) fazla ya
Sosyal ağlarda paylaş

terbiyeli konus ya salak malak baslamissin.

soyledigim sey cok net. suarez sorunlu bi insan belli. cezasini da cekicek tabii ki. ama ceza gormesi dunya kupasi zevkimizi azaltiyor ve niye bu kadar seviniliyor anlamiyorum diyorum.

sacma sapan hitler ve yahudi ornegi, sokakta adam isirma ornegi veriyorsun.

hukuk mukuk diyorsun, avukatim ben. kasma cok.

su anda da Suarez'in savunmasini yapsam, cezasinin turnuva sonrasina ertelenmesini, turnuvayi izleyen milyar insanin zevki icin savunurum. baska biri de cikar ertelenmemesini savunur. kimse kimseye salak demez veya hukuk nosyonunu sorgulamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...