Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brezilya 2014 Dünya Kupası [II]

forgiver

Öne çıkan mesajlar

tamamen kendi faydam acisindan degerlendiriyorum.

chiellini'yi isirinca canim acidi mi? hayir.

chiellini'nin cani acidi mi? hayir.

suarez, ban yiyince dunya kupasinda 2-3 tane daha guzel gol, cekismeli mac izleme imkanimiz azaldi mi? evet.

baska sorum yoktur.

ne suarez, ne bilmem kim hic umrumda degil. ben kendi isime bakarim
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

oeaaaaahhhhhhh

SON DAKİKA | Luis Suarez'e 9 maç ceza ve 4 ay futboldan men cezası verildi

4 ay sezon başından itibaren mi yoksa şu andan itibaren mi acaba? Temmuz Ağustos derken zaten 2,5 ayı boşa gidiyor. 1 sene global ban vermeleri laZımdı, 9-10 maçla uslanmıyor işte önceden de aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

iste hukuk devletinde yasamamasi gereken insanlardan biri daha :)

Oski said:

tamamen kendi faydam acisindan degerlendiriyorum.

chiellini'yi isirinca canim acidi mi? hayir.

chiellini'nin cani acidi mi? hayir.

suarez, ban yiyince dunya kupasinda 2-3 tane daha guzel gol, cekismeli mac izleme imkanimiz azaldi mi? evet.

baska sorum yoktur.

ne suarez, ne bilmem kim hic umrumda degil. ben kendi isime bakarim
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

dün izlemedim maçları da, hasta ruhlu Suarez yine ısırmış ya. fifa verse şuna ya 15 maç milli takım cezası, gg. EPL veye CL'de de aynı şekilde 15 maç ceza falan alsa. bakalım yapıyor mu.

çook fazla hasta ruhlu futbolcu gördük de bunun seviyesine çıkanı yok sanırım

aferin lan fifa. aklın yolu bir. beni dinleyin takdir kazanın hasdufhasuh
Sosyal ağlarda paylaş

ceza verilen tarihten itibaren 4 ay, zaten 9 maçlık cezanın bitimine denk geliyor. Uruguay'ın birkaç tur atlaması sezonda işine vs. yarar işte asdfdas

ceza gerekiyordu, adamın net sorunları var da biraz kulis cezası olmuş. Evine paketlediği bebe ingiliz ve italyanlar 2 gündür neler neler yapıyorlardı. 24 saat tam bir fanatik tier spor haberciliği yapıyorlardı.

Bu adamın ama sağlam bir psikolojik testten vs. geçmesi gerek.

Hani çok oldu sinirlerine hakim olamayıp tekme atan, diz atan, yumruklayan vs. Arıza futbolcu hep olmuştur ve olacaktır da adam ısırmak çok garip bir şey ya. Hayır bir de esasen genel bilinenin aksine Suarez cidden melek gibi adamdır. Çoğu futbolcuya göre çok daha temiz vs. oynar ama işte kontrolü yitirdiği anlarda karaktersizlik o kadar zirve yapıyor ki genelde +10 yazıyorsa her dakikaya tek olay direkt -1000 götürüyor...

bir değil iki değil üç... adam ısırmak nedir lan asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...