Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Bende uzun sureden sonra hon dan dota ya gectim. Hala eski dota mantigi devam ediyor. 10 oyunda anladim sunu. Gercekten biraz farmladigi zaman durdurulamaz herolar var.
Phantom lanc, troll war, phantom assas, morlping.. Ayni 5 sene once dota daki gibi devam ediyor.

Zaten cc olmadigi icin en azindan cok ust duzey oyunlar haric minumum 40-45 dk suruyor oyunlar. Eninde sonunda biraz farm yapmasini bilen tum carryler allah oluyor oyunda.
"X carry kasmis bitti beyler" dota da olan bir sey. Hon da falan her hero cok guclu. Dogru build ile en baba carryi bile rahat durdurabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Bende uzun sureden sonra hon dan dota ya gectim. Hala eski dota mantigi devam ediyor. 10 oyunda anladim sunu. Gercekten biraz farmladigi zaman durdurulamaz herolar var.
Phantom lanc, troll war, phantom assas, morlping.. Ayni 5 sene once dota daki gibi devam ediyor.

Zaten cc olmadigi icin en azindan cok ust duzey oyunlar haric minumum 40-45 dk suruyor oyunlar. Eninde sonunda biraz farm yapmasini bilen tum carryler allah oluyor oyunda.
"X carry kasmis bitti beyler" dota da olan bir sey. Hon da falan her hero cok guclu. Dogru build ile en baba carryi bile rahat durdurabiliyorsun.

honu accler 30dolara alindigindan beri uzun sure oynadim. hon uzerine moba gelmedi daha. dota2 ismiyle is yapiyor lol desen marketing god tier.

hon glorious ya
Sosyal ağlarda paylaş

WoodsOfYpres said:

honu accler 30dolara alindigindan beri uzun sure oynadim. hon uzerine moba gelmedi daha. dota2 ismiyle is yapiyor lol desen marketing god tier.

hon glorious ya

dota2 ismiyle iş yapıyorda
hon beta zaten dota ismiyle iş yapıyordu
kimse hon diye oynamıyordu ki dota 1.5 diye oynuyorduk

sonra honlaştı bok oldu
Sosyal ağlarda paylaş

valve nin üstüne beleş hizmet veren görmedim ben. Kaliteli ve iyi... Dota 2 nin oyun mekaniği yeni başlayanlara biraz soğuk geliyor o kadar (bence).

Lol den gelen birisi "az skill kullanıyoruz oyun kolay" kafasıyla bakıyor şu güzel oyuna (üzücü). Oysa ikisinide oynuyorum, lol baya kolay. Teleport eksikliğimidir, mana sorunu olmamasımıdır bilmiyorum artık.

gizli lol/dota kavga başlatma denemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...