Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

-Kur an ı Anlamak / Okumak-

vivavale

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
KuddusiMavra said:
Ayrıca ateist adam anasından ateist mi doğuyor?

Ben boyle dogdum. Din kavramiyla ilk ciddi olarak tanismam (daha once Allah filan duyuyordum ama o ne diyince masal, bosver gibi cevaplar aliyordum) ucuncu sinifta ilk din dersimde oldu. Hoca Allah filan bir suru anlatti, sonra supaneke mi ne bir dua ogretmeye calisti. Ben hocam ne sacmaliyorsunuz, ezberlemem ben dedim; sonra dayak yedim.

Hic inanmadim sahsen.

Mezalik korkusu da mezarliktan gecerken olumu hatirlamamis, olumlugu iyice hissetmemizden.
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

Adamlar böyle bir konuyu bile deli gibi trollemişler. Benim konularımı hayli hayli trollerler tabi.

Patide birkaç ciddi adam olması iyi ya. Diğerleri bir saatten sonra sıkmaya başlıyor. Artık böyle eski ve kaliteli konuları kazıp çıkarıcam.

haha ezik gibi bi de editlemiş trölleri troll yapmış asdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

En sevdiğim tatbikat:

Bu dalga geçenlerin hepsini bir uçağa doldurun, 10.000 feet'te pilotları aşağı atın asdfgh

Bakalım ne yapacaklar.

aquila said:

olecekler.

Heheheh xD Perilerin kanatlarına atlayıp ufukta kaybolacaklarını sanıyordu herhalde.

KuddusiMavra said:

Yalnız 20 küsür senelik bir dinsiz olarak şu tespiti yazmam lazım.
Şurada dinle ilgili konuları trolleyenlerin çok büyük çoğunluğu gece mezarlıktan geçemez, geçmek zorunda kalırsa da 3 kulvuallahu + 1 fatiha okur. Yusuf yusuf efekti ile ve hızlı adımlarla geçer.
Kesin bilgi. Yayalım.

Hahah. Kendinizi kandırmayın be abi. Bari kendinizi kandırmayın yani sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

mezarliktan korkmak ne ya, bana aksine mezarliklarda huzur geliyor boyle bir dinginlik geliyor, zihnim aciliyor filan cidden rahatliyorum

gerci benim psikolojim bozuk belki ondandir, 13 senede en yakinimdaki aile bireylerinden uc tanesini kaybedince alistim artik, olumden sonra hayata inanmadigim halde zerre korkmuyorum olmekten
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Anhora said:

Adamlar böyle bir konuyu bile deli gibi trollemişler. Benim konularımı hayli hayli trollerler tabi.

Patide birkaç ciddi adam olması iyi ya. Diğerleri bir saatten sonra sıkmaya başlıyor. Artık böyle eski ve kaliteli konuları kazıp çıkarıcam.

haha ezik gibi bi de editlemiş trölleri troll yapmış asdfgh

hahaha ne kadar komik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...