Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evlenilecek kız tarifi

polyanagirl

Öne çıkan mesajlar

Remus said:

polyanagirl said:

Remus said:

polyanagirl said:

allahı var isteyen oldu ama benm gönlüm istemedi.

Resim koy biz karar verelim.

kendimi deşifreye gerek yok. ihtiyacım da yok. ayrıca buarya fake bi resim de koyablrm buna nasıl inancaksın:) atyrum koydum orya taş bi foto;)şöyle söyliyim bakarlar bana snra dönerler bidha bakarlar:) güzel değil çekiciyim

Diye ÖM atmış, paticik fake'i yemez. Koy resmi yargılarız.

anlamyrum resim koymak şart mı öyle bi mecburiyetim yok size de kendmi göstermek gibi bir niyetim yok. böyle sanaldan kendmi mi begendireceğim. sizden bi beklentim yok kasmayın allah aşkına.
Sosyal ağlarda paylaş

polyanagirl said:

Remus said:

polyanagirl said:

Remus said:

polyanagirl said:

allahı var isteyen oldu ama benm gönlüm istemedi.

Resim koy biz karar verelim.

kendimi deşifreye gerek yok. ihtiyacım da yok. ayrıca buarya fake bi resim de koyablrm buna nasıl inancaksın:) atyrum koydum orya taş bi foto;)şöyle söyliyim bakarlar bana snra dönerler bidha bakarlar:) güzel değil çekiciyim

Diye ÖM atmış, paticik fake'i yemez. Koy resmi yargılarız.

anlamyrum resim koymak şart mı öyle bi mecburiyetim yok size de kendmi göstermek gibi bir niyetim yok. böyle sanaldan kendmi mi begendireceğim. sizden bi beklentim yok kasmayın allah aşkına.

Şart ama formda meme yasak olduğundan uygun resim koyman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bir durum var, konu içinde her hangi birinin fake i olmadığını farz edersek

foruma aşina olmayan birinin -ki yeni hesap olarak görüyoruz- hesabı alır almaz açtığı konuyu, -eğer sonradan garbage yolanmadıysa- garbage açması bana pek olası bir durum olarak gelmiyor.

ya troldur, yada dediği kişidir ama foruma aşina biridir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...