Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evlenilecek kız tarifi

polyanagirl

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

axedice said:

Öyle hasanın hüseyinin zevk pompası olan kızla işimiz olmaz

saane kardiş, ister aliye verir deldirir, ister çalıya takar yırttırır.

Kimseye bişey vermedik te vermediğimiz için kötü oluyoruz gibi bir his var. Çünkü erkekler cinselliği ön planda tutuyor. Bir şey yaşamadığım ayrılıyor. Ozaman suç erkeklerimizde hiçbişey yaşamamış kıza dokunmayacak abi. dokunduysa da evlenecek hemen ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

polyanagirl said:

barbu said:

güzel, seksi, anime filan izleyen, oyun oynayan ama benimle dışarı çıkığ eğlenecek de. öyle pis pis takılmayacak. kafası uyacak. ve en önemlisi akıllı olacak. paraya pula çok önem vermemesi de lazım.

:) beni tarif etmişssin

barbu said:

Hadi evlenelim.

Evlenme teklifi ettim. Cevap dahi alamadım. Simit filan almadım diye mı acaba ya :( hmm
Sosyal ağlarda paylaş

polyanagirl said:

ginaly said:

axedice said:

Öyle hasanın hüseyinin zevk pompası olan kızla işimiz olmaz

saane kardiş, ister aliye verir deldirir, ister çalıya takar yırttırır.

Kimseye bişey vermedik te vermediğimiz için kötü oluyoruz gibi bir his var. Çünkü erkekler cinselliği ön planda tutuyor. Bir şey yaşamadığım ayrılıyor. Ozaman suç erkeklerimizde hiçbişey yaşamamış kıza dokunmayacak abi. dokunduysa da evlenecek hemen ozaman.

bana abi demene gerek yok güzelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

gözlerine baktığın zaman gözlerinin içi parlayan ve tebessümünde küçük gamzeleri olan...

en güzel cevabı sen yazmışssın valla diğerlerinin aklı hep bekarette ama her boku yerler:) bekaret ararlar sonra evlenirler sonrada o güzel karısını aldatırlar bazı kızlarımızda zar yoksa bazı erkeklerimizde de beyin yok malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...