Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

becerememek ne lan sadfasdf sanki super zeka gerektiren, uber bulmacalari olan bir oyun. elindeki controller tuslarina seri bir sekilde basip gecmeye dayali iste. kisacasi kas hafizasini gelistirip oyle bitiriyosun oyunu. hikayesi iyidir kotudur, onu kistas almadim zaten.

ayrica benim lafim oyuna ve yapimcilarina, oynayanlara degil. istersen git bir boss'u gecene kadar 150 kere geber banane. o yuzden zevk renk olayini soyledim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır oyunun lanet bir çekiciliği de var game playinin zor olmasına rağmen. Mekan tasarımları, müzikler herşey efsane derecede güzel. Ama hakikaten sağlam sinir katsayısı istiyo. Mesela yukarıda ki videoyu izliyorum dur lan bir daha deneyim diye açıyorum, ilk boss 3 kere ölünce lan get deyip kapatıp 1 sene daha geçiyo adsfsfdaa.
Sosyal ağlarda paylaş

kapıyı yumruklayan brick troll'ün olduğu meydanda gülen elemanların olduğu evin yanında ki kutuları kırarsan yeni mekana gidiş var. Ya da içinde 4 tane villager olan karanlık evin(2 tane kurt adamın olduğu köprüden girişi var) yanında 2 tane troll dolanıyo ya, onları geçtiğinde asansöre binip devam edebiliyorsun.

bide https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Bloodborne+Wiki bu wikiyi kullandım ben baya. Her şeyin walkthroughu var.
Sosyal ağlarda paylaş

ben super bi hayvanlik yapip bloodborne save'imi online storage dan da silmisim. bloodborne u tekrar indirdim dlc yi alip oynarim diye. save yok. bastan baslayip dlc yi kaldiriacak char kasmak icin vaktim yok. old hunters'i oynayamayazaam

neyse DS remaster geliyor yakinda
Sosyal ağlarda paylaş

lvldan ziyade mekaniklere alıştım, kaçmam gerektiği yerde kaçmayı başarıyorum.

bir de bossu çok güzel bir pozisyona soktum.
aramızda mezar taşı vardı bana doğru koşmuyordu, ama yakında olduğumdan ateş de etmiyordu.

taşın arkasından dövdüm sdsafsaf

beast olunca da dodgelayarak kestim, burada song mong bir şey diyorlardı bu boss için neydi o ? görmedim öyle bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...