Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark'ın figür, kart, ıvır zıvır dükkanı

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

e tamam olm senden alalım sana yarasın madem o zaman?

hem kırılırsa gelir kafana atarız

edit: "abi minicik ürün, uğraştırma" diyorsan vericem araldan siparişi

yani olur benim için fark etmez de siz uğraşırsınız asfsda

bana gelecek, ben kargolayacağım, tekrar size gidecek ekstra ödeme yapacaksınız vs... direkt siparişi verseniz tek seferde daha rahat edersiniz ve daha kısa sürede vs. elinize geçer. Hani ben daha pahalı ürünler istiyorsanız daha büyük indirim yaparım işinize gelir diye şey etmiştim asdfsda Aral ürünlerine kâr vs. beklemiyorum zaten de :D

Bu ibnelerle CE alırım diye anlaştım da çalışma şekilleri de leş, ce de getirmiyorlar doğru düzgün. hayal kırıklığı resmen...

senko said:

panpa x-wing kaç cm'dir ya
bi de kaç gayme :)

1/72 ölçeği var. Full length: approx 173mm olarak bilgi girilmiş.

İlanları dün gece koyacaktım gerçi ama geciktim biraz, öğlenden sonra geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ondan bulmak zor ya artık, bir ara deli gibi Fırat'larda satıldı mesela bitti vs...

Bu arada ürünleri koymayı unutmuşum :D

http://kaptanpanda.com/U131,42,figuarts-zero-gladiator-lucy-bandai.htm

http://kaptanpanda.com/U132,42,satsuki-kiryuin-kamui-junketsu-ver-phat-company.htm

http://kaptanpanda.com/U133,42,artfx-j-mikasa-ackerman-statue-kotobukiya.htm

http://kaptanpanda.com/U134,42,artfx-han-solo-chewbacca-kotobukiya.htm

satsuki hariç ayın 14'üne kadar eğer min 5-6 sipariş toplayabilirsem hemen sipariş eder ve yılbaşından önce ürünleri de teslim edebilirim. Eğer hani yılbaşı öncesi almak isterseniz bunların hepsi şuan ulaşılabilir durumda distribütörde

Bugün 2-3 saat boştum sadece açamadım da yarın evden Bandai'nin spaceship koleksiyonundan üç parça ilanı açacağım. Onlarda low stock var o yüzden açmaya biraz üşendim ama x-wing soran vs. oldu. X-Wing, Tie Fighter 1/72 açılacak bir de Spaceship Yamato maketi açılacak işte 1/1000 boyutunda.

McFarlane'den de Stephen Curry ve Tim Duncan figürleri ekleyeceğim, kendime de çekeceğimden zaten stoklara da birer adet sokacağım ama ekstradan isteyen olursa haber salabilir.

Lucy figürünü öneririm, ben kendim için zaten şimdiden pakete ekledim.

Bunun dışında Raynor bekleyenler için bu ürünlerin sipariş adedine göre distribütör değiştirme şansım olur, Raynor'un olduğu yere gidersem işte oradan Dressrosa Robin, Law figürleri vs. de temin edebilirim vs...

Neyse yarın ayrıca yeni bir indirim dalgası başlatacağım. Facebook çekilişine tekrar başlayacağım, Kai Ken vermeyi planlıyorum bir tane. Görseller vs. hazırlanacak. Kalan ürünlerle birlikte yeni şeyleri de yarın akşam yazarım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
8 gündür uplamamışım, bi kendimizi hatırlatalım asfsd

galiba askıya alacağım bu işi bu arada, olayı biliyorsunuz zaten kişiselde yazdım neden olduğunu da ayrıca sıkıldım da vs...

bu aralar gelenlere indirim yaparım bayağı ürünler için asdfasd kapatırsam zaten stok düşmem gerekecek en azından tanıdıklara gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

8 gündür uplamamışım, bi kendimizi hatırlatalım asfsd

galiba askıya alacağım bu işi bu arada, olayı biliyorsunuz zaten kişiselde yazdım neden olduğunu da ayrıca sıkıldım da vs...

bu aralar gelenlere indirim yaparım bayağı ürünler için asdfasd kapatırsam zaten stok düşmem gerekecek en azından tanıdıklara gitsin.

keşke razer fln da elinde stok olarak olsaydı lasjdlsakdjsa
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim gerçi bakırdan ya da sert plastikten kalıp işçiliği yapan tanıdık var. Gel istediğin figürü çıkarttıralım para da istemiyorum sattıkça ödersin demişti ama neyi, nasıl satarım adamı da direkt yük altına sokmayayım diye girmemiştim. Param olunca girerim diyordum.

Bu tip şeyleri işte adam gibi kalitede yapabilecekse girmek gerek asdfad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...