Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

arianne ve quentyni trystane de birleştiriceklerdi sanırım.(nası yapıcaklar o işi bilmiyorum)lady stoneheart ın olmıyacağınıda söylemişlerdi ki çok büyük problem değil oda.

ama greyjoylar ve tyrionun yol arkadaşlarının olmaması hikayenin bütünlüğü açısından baya saçma sapan sonuçlar getirir.ki bu casta almadıkları karakterler dandirik sand snakelerden çok daha fazla merak uyandırıp fan toplıyacak karakterler.ki benimde dizide görmeyi en çok beklediğim karakterlerdi.çok yazık olur çöpe atarlarsa.

buarada 4-5. kitabı birleştirip tek sezonmu yapıcaklar ikiye bölücekler varmı bi bilgi?
Sosyal ağlarda paylaş

HarveyQuinn said:

young griff yok victarion yok
aegon yok
quentyn yok
arianna yok
wyman manderly yok
lady stoneheart yok

bir de greyjoylardan baya bir kesinti var, bazı önemli insanlar kesilecekmiş. heheh bak ciddi diyorum kitap fanboyu olarak demiyorum bunu, güzelim hikayenin içine ettiler. gerçekten istedikleri kadar OC karakter eklesinler şu üstteki sayılanlar ve greyjoylar olmadan son kitaplar çöp ötesi, tüm heyecanı veren her partı silip attı adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bolca seviştirticekler heralde sand snakeleri,başka açıklaması yok 4 ve 5. kitaptaki en gereksiz,liseli karakterleri okadar önemli karakteri yok edip cast etmelerinin.

birde greyjoylar şuan dizide en sevilmeyen hanelerden heralde.ama euron ve victarion ile benim en çok ilgi duyduğum haneye dönüşmüşlerdi kitabı okurken.bu iki karakteri sileceklerse direk çöp olucak greyjoylar asha ve theon gereksizleriyle.

young griff olmazsa zaten direk ayıp.hayır yani nasıl okuyorlar kitabı anlamıyorum.bazı karakterler ve bölümler hype yaratıyor çünkü direk kitabı okurken.millet teori üretiyor,paylaşıyor vs.ki kitabın kurgusunun güzelliği orada.ama özenle o bölümleri ve karakterleri çıkarıyor adamlar yerine missandei ile çüksüzün aşk hikayesini koyuyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

dizinin formulu cok basit abi zaten:

hikayenin %90 detaylari cikar yerine meme koy, sezon sonunda da 1-2 kisiyi oldur gore aksiyonla tamamdir reytingler ucsun, baska bisiye gerek yok yani zaten epic hikaye falan istemiyor izleyenler eheh.

en dandik sezon bu olcak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...