Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:

oha çüş hayvan grrm ABV dizi kötü öğek pırt kısmı bittiyse, köylü ekip olarak saçma ve isabetsiz tahminlerimize dönmek istiyorum. böylece kitabı okuyan çakma elitlerimizin de günü şenlenir.

go

jaime'nin tyrion'un idam edilmesine seyirci kalacağını sanmıyorum. bi dahaki bölümde ordan bi drama bekliyorum. bi de ss'lerde bi varys bakışı tespit ettim, o herif boş oturmuyor genşler. güvenimiz tam.

"yha tamam eskiden casustum ama çoktandır hastanım, kaç kere kurtardım seni daha ne istiyon" demeyi beceremeyip "yalnız konuşalım nütfön bebeyim" seviyesinde tıkanan jorah dangozunu westeros'a dönüşünde kim karşılayacak mesela? varys?

sansa kendini minik barnak'ın kollarına da atar bu gidişle. total surrender. 7'a ve/veya old gods'a göre boşanma vs diye bişe var mı? gerek var mı? sansa dark side'a baya geçti mi yoxa geçmiş rp'si mi yapıyo?

btw o eşşek kadar haliyle hala meme emen salak lordcuğa da kale duvarları dışında 4 saat kadar ömür biçtim. problem?

/discuss

Tyrion ölünce belki bir çiçek olur, sonra bir arı konar o çiçeğin üstüne, jorah mormonttur belki o arının adı.

Marriage consumate edilmeden tamamlanmış sayılmıyor. Tyrion'un sansa ile cinsel ilişki yaşaması gerekiyordu, evlilikleri consumated değil. Dolayısıyla np.

Sansa ezelden beri güce tapan bir ezikti.

Zaten öyle kuzeye fazla hallenmesin boş yere, rickon var ondan önce. Harry the Heir ile evlenir vale i alır en fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

O kadar fazla shock value yok seride, iyilerin hep kazanmasına alıştığınız ve sevdiğiniz karakterlerle kendinizi özdeşleştirdiğiniz için şoka giriyorsunuz. Yoksa aklını kullanan daima kazanıyor.

Ama bu sezonun sonunda gerçek shock value gelebilir....

(tu)

bu mantıkla güzelim galactica ve caprikayı yediniz, yiter artık

olanlar benimde canımı sıkıyor ama abartılacak bir durum yok, koca sezarı bile senatoda şişlediler abartmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

ayrıca dünyanın en çirkin ergenine dönüşen crippled little lord'u kaç zamandır göremiyoz. hali nicedir acaba?

geçen hafta got çıkmayınca tepki olarak tüm diziyi baştan izledim de bran ne güzel bi çocukmuş ya
casting director kafayı yiyodur şimdi allam beni sınıyor musun diye
Sosyal ağlarda paylaş

bir sorum var?

spoiler

gregorun itirafıyla işler sarpa sarmayacak mı hacı lannisterlar için. öldürdüğünü ve tecavüz ettiğini çocuklarını da öldürdüğünü itiraf etti red viper ın kafayı karpuzlarken. e şimdi o zaman tywin falan da dorn a karşı kötü duruma düşmüş olmuyor mu. e bide dorn prensi de öldü.

Sosyal ağlarda paylaş

3x08 - Dağ ve Böcek

Gregor'un itirafı, sancaktarı olduğu Lannister hanesini de zora sokar tabii ki. Martell'ler için savaş yeni başlıyor.

Onun dışında, böcek hikayesinde Tyrion kuzeniyle empati kurmaya çalışıyor aslında. bunun yapmasının sebebi ailesini anlamak. Babasının ve Cersei'nin kendisini sebepsiz yere öldürmek istemesiyle, Orson'un sebepsiz yere böcekleri öldürmek istemesinin aynı mantıkta veya mantıksızlıkta olduğunu düşünüyor ve ailesini anlayamadığı için kuzenini uzun süre gözleyerek anlamaya çalışıyor bir sonuç bulabileceğini umarak. Bu hikayeyi anlatırken imayı Jaime anlıyor, sanırım hak da verebiliyor artık. Eli olmadan kendisi de bir 'öteki' aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

bir sorum var?

spoiler

gregorun itirafıyla işler sarpa sarmayacak mı hacı lannisterlar için. öldürdüğünü ve tecavüz ettiğini çocuklarını da öldürdüğünü itiraf etti red viper ın kafayı karpuzlarken. e şimdi o zaman tywin falan da dorn a karşı kötü duruma düşmüş olmuyor mu. e bide dorn prensi de öldü.

Gergor'un emri Tywin verdi demesi gerekmiyor dorne'un emri tywinin verdiğini bilmesi için. Adamlar zaten biliyor bunları. Red viper çok hırslı ve ihtiraslı bir adam, ihtiyatlı değil, ondan böyle davranıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...