Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:

bu arada, hazır bölümler bitmiş, konu dağılmış, çenem de düşmüşken;
bugün remzi'ye gittim. bööle kitapları iyice elledim, evirdim çevirdim baktım filan, okuyim okumiym derken sıkıldım bıraktım.

ilk kitabı okudum, çoook uzun sürdü iş güç arasında ve sonunda bitirince sıtkım sıyrıldığından 2'ye devam etmedim, aylar oldu. şimdi ediym diyorum ama yani 2. 3. ve 4. sezonu ikişer dikiş seyretmişken, kimin ne yapacağını bilirken hepsini baştan okumak zul geliyo. kafadan 4. kitaptan başlasam olmaz mı annecim? çok mü süper detaylar ve inanılmaz çogacayip harikasüperhemengel karakter gelişimleri var cidden? ne kaçırırım 4. kitaptan dalsam?

ahaha sonra bi de GOT yerine yiğit karaahmet'in kitabını alıp çıktım dükkandan. neye niyet neye kısmet baya saçma oldu :P

Emaletme ne olur, calis senin de olur.

( ikinci kitaptan devam et cankus )
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım altıncı kitap seneye diziden önce çıkar, yoksa diziden epey spoiler yiyecek gibiyiz. Mesela Bran ve Sansa bölümleri kitapta gelinen son noktaya hemen hemen ulaştılar; bütün sezon fazla bir şey yapmadan durmayacaklarsa beşinci kitaptan sonrasını da dizinin önümüzdeki sezonunda görürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

abi birşey sorcam spoilersız

emaleth kız mı

son 7-8 sayfayı okudurm

her postundan sonra umut sarıkaya karikatürleri misalı 30 tane adam ardından quotelayıp EVET EVET BEN DE ÖYLE DÜŞÜNDÜM BRAVO PELİNSU yapmış sdf

Bayan olduğunu bilmiyorum ben (yazı tarzından elbet olabilir dedim) ama yazdıkları benim de genel düşüncelerimi ifade ediyordu. Kalp kalbe karşı derler deyip bir bağlama çabasına girmeyecektim yani asdf

CollegeHumor videosu çok iyimiş
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...