Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

oha çüş hayvan grrm ABV dizi kötü öğek pırt kısmı bittiyse, köylü ekip olarak saçma ve isabetsiz tahminlerimize dönmek istiyorum. böylece kitabı okuyan çakma elitlerimizin de günü şenlenir.

go

jaime'nin tyrion'un idam edilmesine seyirci kalacağını sanmıyorum. bi dahaki bölümde ordan bi drama bekliyorum. bi de ss'lerde bi varys bakışı tespit ettim, o herif boş oturmuyor genşler. güvenimiz tam.

"yha tamam eskiden casustum ama çoktandır hastanım, kaç kere kurtardım seni daha ne istiyon" demeyi beceremeyip "yalnız konuşalım nütfön bebeyim" seviyesinde tıkanan jorah dangozunu westeros'a dönüşünde kim karşılayacak mesela? varys?

sansa kendini minik barnak'ın kollarına da atar bu gidişle. total surrender. 7'a ve/veya old gods'a göre boşanma vs diye bişe var mı? gerek var mı? sansa dark side'a baya geçti mi yoxa geçmiş rp'si mi yapıyo?

btw o eşşek kadar haliyle hala meme emen salak lordcuğa da kale duvarları dışında 4 saat kadar ömür biçtim. problem?

/discuss
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

go

jaime'nin tyrion'un idam edilmesine seyirci kalacağını sanmıyorum. bi dahaki bölümde ordan bi drama bekliyorum. bi de ss'lerde bi varys bakışı tespit ettim, o herif boş oturmuyor genşler. güvenimiz tam.

"yha tamam eskiden casustum ama çoktandır hastanım, kaç kere kurtardım seni daha ne istiyon" demeyi beceremeyip "yalnız konuşalım nütfön bebeyim" seviyesinde tıkanan jorah dangozunu westeros'a dönüşünde kim karşılayacak mesela? varys?

jorah dönemez westerosa. Pardon'ı umursayacağını sanmam Tywin'in direk keserler yakalanırsa bence.

birde tyrion artık 10. bölümde görürüz heralde. 2. sezondaki gibi 9. bölümün tamamını wall kuşatmasına harcayacaklar sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoilerspoiler

Varys her zaman olduğu gibi yine kendisini düşünecek. Bu işten bi karı olur da ona göre hareket eder mi bilinmez. Ama sezon sonunda büyük ihtimalle varys in büyük oyunundan bi parça daha göreceğiz (1. sezonu hatırlayın)

Westeros mereenden çooook uzun yol. Ser Friendzone un onca yolu kat etmesi zor gibi, yolun yarısında arada bi yerde görürüz yeniden onu ;)

Boşanma olayı yanlış hatırlamıyorsam katolik kilisesindeki gibi, yüksek rahip mahip bişey tarafından evliliğin geçersiz sayılması vardır anca. Her ne kadar bolton taifesi kuzeyi ele geçirmiş görünse de kuzeyin anahtarı şu anda sansa. Saçını boyattığına göre eeyrie dışında kendini gizleyecek, littlefingerla birlikte ama vale lordları ve leydileriyle oynarken bu kozla oynayacaktır.

Eşşek kadarken meme emen çocuk şu anda vale lordu. Anasını daha yeni savurmuşken oğlunu da çat diye öldürme pervasızlığını serçebarnak yapar mı bilmem.

Sosyal ağlarda paylaş

Diziye laf ediyorsunuz da shock value diye ama bazı konularda insanın içine güzel şüphe yerleştiriyorlar.

Mesela Gri Solucan denen dallama ilk günden beridir geriyor beni. Kesin bir şeyler yapacak o eleman. Hatta penis mevzusu çok dönmeye başladı belki de hadım değildir, aradan sıyrılmıştır falan.

Ayrıca Stannis'ten de reaksiyon bekliyorum ben önümüzdeki iki bölümde.

Sosyal ağlarda paylaş

Geçen haftadan yediğim spoiler yüzünden duellonun böyle biteceğini biliyordum ama çok kısa sürdü ya.

Böcek muhabbeti 10 dk, düello 5 dk. Hayır niye öldürmüş böcekleri onu söyleyin bari. :)

O diil de başlıkta yasak yazmasına rağmen, şuraya gelip hala kitaptan spoiler veren arkadaşları ne yapıcaz? Yazmayın kardeşim kitapla alakalı bişey şuraya.

Vardı kitap başlığı gidin orada konuşun. Biz diziyi takip ediyoruz, kitapta da geriden geliyoruz. Bizi kendi başımıza bırakın.

Millet şikayet ediyor ama ben köle kızı çıplak gördüğüme çok memnun oldum. Kütür kütür maşallah. Oberyn de karpuz gibi açıldı ya la.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ya insanlar nasıl izliyor diziyi, türk dizilerinin 45dk özet geçmesine hak veresim geldi şu başlığı okurken. "berabere mi kaldı" diyenler kaç etti şu başlıkta. jaime ile kafesteki kuzenini hatırlamayanlar filan. "bolton neyin peşinde" diyenler.

naruto'da aynı bölümün içinde 5dk öncesine flashback yapar gibi çekmeleri lazım diziyi şöyle sorular gelmesin diye.

kuzeni hatırlamışsın bravo
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...