Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Cute said:

Barristanı göremediğim bölümlerde depresyona giriyorum.Kitablarıda okumadık sezon beklemek zor olacak, sezon 4den itibaren dalsam kitablara geç olur mu :/

Hatırladığım kadarıyla daha 3. kitabı anca bitirdiler zaten, her sezon bir kitap değil yani. Hem olaylar 10 bölüme sığsa özensiz olacak diye, hem de amca baya yavaş yazıyor diye heralde :p Zaten 2 ay dizi, 10 ay ara var, okursun rahat rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

9

İfrit'e çok güzel çaktı çocuk, helal olsun. Anasının, babasının kanını yerde komadı.

ilk sezondan beri devam eden bütün brolar öldğ neredeyse. Yalnız 100 adam dediler, sadece thenn lead, thorvald ve ifrit 30 temizledi 20şer saniyede. Ona rağmen nasıl yendiler, matematik acayip olmuş heh.

frey esiri olan kuzen mance'a gelip bıçak saplamalı aslında.

stantard gelecek diye bekledim ama gelmedi, jon'a mı bitirtecekler olayı cidden acaba. Yalnız son bölümü de sırf wall yaparlarsa facia. Tyrion ne oldu filan 10 ay beklenmez.

Sosyal ağlarda paylaş

bölüm bölünmeyince güzel oluyor ya.

hepsinden 3 er dakka göster sıkılıyorum ben şahsen. hani keşke bölümleri hep bi taraf ağırlıklı yapsalar ordan ilerleseler. en azından yarı yarıya yapsalar yine iyi. böyle bi duvarda kalınca iyi geldi sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...