Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Deathnote seyretmeyi xyz ölünce bırakmıştım. Burda o hayal kırıklığına denk bi karakter kalmadı galiba. Bi Tyrion var, onu da göstere göstere yemiycekler heralde :/ No.
Bronn ölürse darlanırım, ama o yeteri kadar shock value taşımıycaandan grrm tenezzül etmez. Zaten kitap tayfası bu kadar tatavayı Bronn için yapmaz.
Bran daha gitmez, henüz plotta yeteri kadar can alıcı bi karakter diil. Önemini artırmadan yemezler onu. Hem zaten çok da fifi. Çirkin ergen nolcak.
Rickon zaten kayıp ve önemsiz. Osha da şimdilik ööle.
John Snow'u yeteri kadar sevmiyorum, bu bakımdan meh. Ölebilir.
Little finger çok kötü ve sinsi olduğu için o da ölmez. Lazım daha o kaç kitap doldurucak dalavere için.
Varys ölürse çok sinirlenebilirim bak :( Ama kim niye öldürsün?
Khaleesi'ye Drogo'ya üzüldüümün yarısı kadar üzülmem. Rahatlıkla ölebilir bence ki herhalde o da diil. Daha tam drama başlamadı bile o tarafta.
Cercei ölse bayram olur, o yüzden o da olmasa gerek.
Ee?

Tywin gg.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

izledigim milyon animeden geriye bir tek deathnote kalmisti, bu siralar ona baslamistim 6-7 bolum gittim.

Sanirim bu konunun kaderi bu, GoT dan yemesekte devamli biseylerden spoiler yicez.

muthis.

:( pardons.
Aklıma da geldi ama hem konu alakasız hem de 10 yıllık dizi oldu artık diye takılmadım :(
Sosyal ağlarda paylaş

tywin başgan da olmasa o king's landing darmaduman olur, daha kötüsü stantard'a kalır meydan. kalisi lincoln unuttu westeros'u.

cül sezar'ın ordusu duvarda bir şekilde takılacak ama sanırım, westeros'u işgal etseler entrika yapacak ortam kalmaz çünkü.
KHaRoN said:

izledigim milyon animeden geriye bir tek deathnote kalmisti, bu siralar ona baslamistim 6-7 bolum gittim.

Sanirim bu konunun kaderi bu, GoT dan yemesekte devamli biseylerden spoiler yicez.

muthis.

yalnız death note anime için sixth sense gibi birşey ya, izlemeyen kalmamıştır diye söyleniyor o yani. kötü olmuş yine de. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

sör corah çok sinirlenmiş ve ya benimsin ya kefenin diyerek kalisiye gözdağı vermek için ejderlerini zehirlemiş

çok farklı bi yöne gidicek bence o

http://37.media.tumblr.com/ff0f873d4db5ea66fc9ca607e6edfed2/tumblr_mk6l2nDa6p1rqd2q5o1_500.jpg
http://d4a06ozlj5d11.cloudfront.net/wp-content/uploads/2013/06/Jorah-the-Explorer.jpg
https://i.imgur.com/8CXSOzx.png
Sosyal ağlarda paylaş

jorah aslında orda kendini kalbinden bıçaklamalıydı. demek aşkı yalanmış sdfs

fakat klişe bir şekilde dönüş yapacak gibi geliyor. yani lotr sam gibi. jorah biraz yürüdükten sonra kalisiye kendini affetirecek lembas kırıntılarını bulur. ve onu kurtarır geri döner.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...