Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

DA2019 said:

Archangel_ said:

aklımda deli sorular, kitabı okuyup diziyi beğenmeyenler "bite me pls", azcık empati yapın kitabı okumayanlar için gayet de efsane bir dizi, yerimde duramıyorum bölüm bittiğinden beri.
yarıda bıraktığım kitaba geri dönüyorum direk ama sırf meraktan :P
ayrıca sorulardan en büyüğü, la o kızıl karı sırf "king's blood" (nedin piçi) a ulaşabilmek için stannis i wallun kuzeyine sürdü gibime geliyor, feci de bi bakış atmıştı jon a. neler bekliyor bizim snow u acep
edit: wildling kralı da favori karakterlerim arasına girdi ayrıca, herifi koy iron throne a direk yönetir valla. adam "just"

Ned, kral diildi ki. King's hand oldu. O da sayılmaz herhalde.

Jon ned'in yeğeni, oğlu değil ki...

Kaldı ki aemon targaryen de var orda.
Sosyal ağlarda paylaş

nolur nolmaz

Annesinden kitapta kesinlikle bahsediyor da dizide de bahsediyor diye hatırlıyorum. İlk sezonun ilk 2-3 bölümü içerisinde, daha King's Landing'e giderken bir yerde mola verdiklerinde annesinden bahsetmiyor muydu Robert'a?

Ne spoilerı lan bahsediyordu bence :p Hayır Catelyn bile dünyanın tribini atıyor zaten "başka karıdansın sen piç" diye ağzına sıçıyor çocuğun daha ilk bölümden.

Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Glatheros said:

Spoiler filan değil teori bu sadece kitapta yazmıyor anası kim babası kim.

Dizide bahsettiğin şeye dair bi ima yok. Kitapla ilgili teorileri niye burada yazıyorsun.

Ban (td)

Bsg. İlk sezon da var. Bu bahsettiğim konuşma. Ned ve robert arasında geçiyor. Ayrıca ned gene ilk sezonda I made a promise to her de diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...