Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shards Online

Certhas

Öne çıkan mesajlar

çok güzel görünen ne?

ben sadece ortaya atılmış güzel fikirler görüyorum. bundan önce 100 tane projede gördüğümüz gibi. esh'in koyduğu videoya bakıyorum, ben şahsen o kombat düzeninde oyun oynamam çünkü sene 2015. grafik ağırlıklı olmasına gerek yok ama UO daha iyi net bir şekilde. character animasyonlarını oyuna eklemek bu kadar zor mu gerçekten?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

grafik ağırlıklı olmasına gerek yok ama UO daha iyi net bir şekilde. character animasyonlarını oyuna eklemek bu kadar zor mu gerçekten?

http://shardsonline.com/development-roadmap/

yol haritasına göre graphic polish 2016 yılında tamamlanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

çok güzel görünen ne?

ben sadece ortaya atılmış güzel fikirler görüyorum. bundan önce 100 tane projede gördüğümüz gibi. esh'in koyduğu videoya bakıyorum, ben şahsen o kombat düzeninde oyun oynamam çünkü sene 2015. grafik ağırlıklı olmasına gerek yok ama UO daha iyi net bir şekilde. character animasyonlarını oyuna eklemek bu kadar zor mu gerçekten?

Grafiklerden bahsetmemistim ben, fikirler guzel, dinamikler uo gibi yemisim animasyonlari. Zamanla hepsi gelir illaki
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Oyun uo nun aynisi.

Mekanikler ayni. Henuz cok ufak bir alan acik.

Grafikler tirt da pre alpha oldugu icin grafigi elestirmek sacma olur.

Bazi skiller acik bazilari kapali henuz. Hani ne hizda ilerliyor yapim dersen onu anlamam icin 3-4 ay sonraya bakmak lazim. Steam pre alphasini acacaklar sanirsam martta
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...