Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #10

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

biz projeye başladık yarın da devamını yazarız diyip, 2 kişinin 6 sayfa yazı yazdığı şeyin altına 1 satır copy paste ypamak...
başladıkları şey buymuş, umarım yarına kadar bitirmezler, tek dileğim bu. sunumun ortasında "kimse birşey yapmadı hocam ben yaptığım kadarını sunuyorum diyip bitiririm".

sıyırtacam artık arkadaşım
Sosyal ağlarda paylaş

O yanan kulağın değil beynin.

Bugün yere eğildim ve kalktığımda belim tutmuyordu. Hala da tutmuyor. Fıtığım nüksetti herhalde. Ağır bişey de kaldırmadım ya, hatta hiç birşey kaldırmadım.

Yürüyemiyorum lan, topallıyorum. Yarın nasıl gidicem işe ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Gluskap said:

AtlaraFisildayan said:

sıyırtacam artık

Ne boktan şey şu "emek veren-proje-emek vermeyen" üçlüsü. Sizinkinin sonu nasıl bitecek diye merak ediyorum.

hacı işin en kötüsü, en kötüsü ne biliyor musun? hoca demişki team memberlar birbirini puanlıyacak. yani hem birşey yapma hem de git diğerlerine düşük verebilme şansın olsun. gidip konuşucam hocayla, onlar ne hakla beni puanlayabiliyorlar diye..
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:
hoca demişki team memberlar birbirini puanlıyacak...

Dediğiniz gibi puan sıkıntı. Bizde yok ama arkadaşımın (aynı derdi çekiyor bizim gibi) hocası, aranızda problem olursa diye proje kağıtlarından birinin arkasına (herkese özel oluyormuş) ne yaşadıysanız yazın demiş. O tarz bir şey iyi olabilir sizin durum için de.

Ancak benimki tam umutsuz vaka. Haftaya proje teslim ediliyor, bu kişi kılını kıpırdatmamış daha. Daha fazla yazmayayım gg olabilir benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...