Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #10

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Gluskap said:

AtlaraFisildayan said:
hoca demişki team memberlar birbirini puanlıyacak...

Dediğiniz gibi puan sıkıntı. Bizde yok ama arkadaşımın (aynı derdi çekiyor bizim gibi) hocası, aranızda problem olursa diye proje kağıtlarından birinin arkasına (herkese özel oluyormuş) ne yaşadıysanız yazın demiş. O tarz bir şey iyi olabilir sizin durum için de.

Ancak benimki tam umutsuz vaka. Haftaya proje teslim ediliyor, bu kişi kılını kıpırdatmamış daha. Daha fazla yazmayayım gg olabilir benim için.
iş hayatında da var benzer durumlar.

Yatıp yatıp sizin üzerinizden geçinen adam çok, üstelik bunlar sizden yüksek pozisyonlarda da olabiliyor. Bu tip proje grupları resmen iş hayatının simülasyonu, tadını çıkarın.
Sosyal ağlarda paylaş

Kadinlarla ilgili bir konuyu anlamiyorum.
Bi kadin mesaj atmis iste: " Erkekim supermensin, harikaydin, senin gibisini gormedim vs..."
Bende aksam internete bile girmedim baska islerim vardi. Sabaha yine mesaj atmis:" Niye bana cevap vermiyorsun beni sadece kullaniyorsun" diye.
Len aksam yazadigina bak bir de sabah.
Simdi ben gercekten onu kullanmis mi oluyorum? Kullanmamis olmam icin ne yapmam gerekiyor?
Ben en basta ilk tanistigimiz gun, baska bir ciddi iliskim oldugunu soylemistim zaten. Sevgili olmak gibi bir niyetim yok. O yuzden sabah aksam oturup guzel sozler yazamam internetten.
Ustelik kopek gibi calisan kullanilan benim aslinda.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Kadinlarla ilgili bir konuyu anlamiyorum.
Bi kadin mesaj atmis iste: " Erkekim supermensin, harikaydin, senin gibisini gormedim vs..."
Bende aksam internete bile girmedim baska islerim vardi. Sabaha yine mesaj atmis:" Niye bana cevap vermiyorsun beni sadece kullaniyorsun" diye.
Len aksam yazadigina bak bir de sabah.
Simdi ben gercekten onu kullanmis mi oluyorum? Kullanmamis olmam icin ne yapmam gerekiyor?
Ben en basta ilk tanistigimiz gun, baska bir ciddi iliskim oldugunu soylemistim zaten. Sevgili olmak gibi bir niyetim yok. O yuzden sabah aksam oturup guzel sozler yazamam internetten.
Ustelik kopek gibi calisan kullanilan benim aslinda.

yazar burada "performansım boğa gibidir" demek istemiş
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...