Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Darkest Dungeon

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
bingildak said:

http://www.youtube.com/watch?v=NRRCXchyM5Y&index=57&list=PLy1RoYlej6xWqRRci7K_OuQWa-7UgG0uo

o zaman

darkest dungeon rng ile barışmaya en yatkın oyun olabilir ya

geçen ay tekrar oynamayı denedim. ilk 2-3 görev çok önemli yoksa bütün oyun sıçabiliyor.

4 kere denedim, 2-2.5 saat gitti ve hepsi sıçtı.

şaka gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
EA'da torrentleyip 20-30 saat yatırmıştım. steamden şimdi satın aldım tekrar başlamak için. yeni karakterleri falan beğendim. giriş seviyesinde oyun daha kolaylaşmış gibi. ard arda 4 partinin patladığını bilirim ilk dungeonda, şansta olabilir tabii. 13. haftada 1 fire verdik, parti hiç patlamadı. bosslara geçiyorum şimdik.
Sosyal ağlarda paylaş

2015 best indie bu arada, ayrıca best artwork + voice acting

boss kapısından girerken collector proclamak nedir arkadaş ya hahaha.

bu arada setup'ım çok iyi oldu ya. hatta fazla iyi oldu. 0 stressle boss a kadar geldim, collector kestim, zorlanmadan bossu da kestim. 15% in altındaydı sonunda stress seviyesi.

occultist - houndmaster - highwayman - crusader

mark - pull - heal / mark - mark deeps - aoe bleed / mark deeps - aoe dmg / single target deeps
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
her gün (dungeon girip, çıkmada) yeni adam alabiliyorsun upgrade ettikçe katılan sayısı ve max. roster sayısı artıyor. 25 tane adam var mesela bence şu an. ilk başları oyunun daha zor, ondan ilk başta ayırt etmeden alabildiğince adam al. adam aldığın yeri de roster ve gelen sayısına göre upgrade et. daha rahat başlarsın.

ondan sonra öncelikli olarak stress attıkları yerlerin costlarını düşürmek için upgrade yap.

oyunda stress relif ve quirk removal a deli gibi para gidiyor. ondan bunları upgrade edip maliyeti düşürmek uzun vadeli her türlü kazanç sağlar.

ekibi oturttuktan sonra kötü adamlar almayı bırak, iyi adamların quirklerine dikkat et, skillerini upgrade et, gear bas.

ben lvl 3 dungeonlarda adam kaybediyorum sürekli sinirim bozuldu. healer 0-14'den 45% healing bonusla ard arda üç defa 0 heal etti ;(
mob ard arda 2 defa 15 critledi falan. rng çıldırtıyor bazen ama oyunun başında dediği gibi en kötü durumdan en iyi çıkarımı sağlamaktan ibaret oyun.

yeri geldiğinde retreatten çekinme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...