Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Darkest Dungeon

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

ikisi de aynı işe yarıyor. religious kesim abey'de daha çok stress atıyor, non religious kesim inn'de. bazı karakterleri bazı yerlere gönderemiyorsun. sadece kendini tanrıya adayanlar olabiliyor, sadece gamble isteyenler olabiliyor. bunu parayla düzeltebiliyorsun ama her karakterte bunu düzelticem diye uğraşırsan para yetiştiremezsin. ikisini de paralel geliştirmekte yarar var. red. cost upgradelerini hemen yap 2. slot'u açmadan önce, böylece uzun vadede giderlerini minimalize etmiş olursun
Sosyal ağlarda paylaş

İlk dungeona oyunu keşfetmek için girdim hiçbirşey almadan. Bitirdim ama kanser etti. Adama heal atıyorum ölecek 1 vuruş daha alsa ama istemiyor. Delirme olayı epey zorlaştırmış.

Bir de enemy çıkınca kafalarına göre bir anda yerleri değişiyor.

Normal turn base mantığı ile oynayacağım diye girip beceremedim. Oyunun çok farklı mekanikleri var kendine has.
Sosyal ağlarda paylaş

aydınlık seviyesine göre iki taraftan biri "suprised" oluyor. oyundaki bence en büyük avantajlardan biri. suprised yiyen taraf 1 turn stun yemiş gibi oluyor. karşı tarafın en yavaş adamı bile oynuyor, sonra sen oynuyorsun. player için inanılmaz bir avantaj çünkü sen ilk turnde 2 hit oturtursan 1-2 targetı ortadan kaldırabiliyorsun(veya stunlıyorsun), hiç hit almadan hedef azaltıyorsun arkadakiler öne kayıyor falan.

suprised'ı proclanın garanti gibi olan yolu scout yapmak. eğer scout yapmışsan odayı + light 75 üzerindeyse hemen her zaman suprised yapıyorsun. scout olayı içinde yeni odaya girerken yüksek light seviyesiyle gireceksin, belli karakterlerin baz scout bonusları var, artı class spesifik itemlar geliyor, ayrıca pasif abilityler geliyor.

bu arada dungeonlardaki itemlar bazı itemlarla interaktif. bazı dekorlara bazı itemları kullanınca bonus veriyor. fountain bulduğunda holy light dökersen özel bufflar veriyor gibi. nette bilgisi mevcut. holy water ile bir sürü item pozitif geri dönüş sağlıyor. bazı itemlara hiç tıklamamak gerek mesela, direkt kalıcı negatif özellik verebiliyor (kitaplar fln mesela), yakıyorsun o zamanda stress çıldırıyor falan her şey iyi değil yani, her şeye tıklamayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

oyunda en sevmediğim mob:

http://i.imgur.com/powTCiy.jpg

ashdabsdf aynen ya.

buarada bitane rabid(kuduz)barbarım var,tek başına yanına noobları variyorum dungeon temizliyo sdfs.

gidip weald da rabid dogları farmlayın,onlardan bulaşıyo direk.+%20 dmg -10 accuracy mi ne,negatif trait olarak bide.

onun dışında karakterin positif traitlerini nasıl idare ediyosunuz? çok düzgün karakterlerim heba oluyo 7 positif traitten sonra yeni gelen positif trait random bitanesini sildiği için.dungeon sonunda o maskeye tıklamasak trait vermiyo sanıyodum,öyle değilmiş ama.napmak lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...