Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

ağustos başı açtım, 74 meçim oldu istanbul'da, 5'i date 1'i fuk. bunların dışında 5 kişiyle de whatsapptan muhabbet ediyoruz aynı şehirde olmadığı için. diğerlerine de henüz yazmadım zaten. iki süperlike almışım henüz yazmadım kendilerine. tinder gold sayesinde de 12 kişinin beğendiğini görüyom şu an hali hazırda

bugün de cumaymış, akşamüstü gibi boostu açacam allahın izniyle, elleri ovuşturuyom şu an
Sosyal ağlarda paylaş

abi basi sonu cinselsex ise varlik nedeninin hic ole sirayla yaziyim ay aman moduna girme..yardir hepsine ayni anda zaten match de dusuk tr deyse geri bildirim saati 100 dolar kardes seklinde de olabilir o yuzden..frenleme kendini..tr disinda kullanan zaten neden orada oldugunu biliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

http://tinderkullanmarehberi.blogspot.com/

said:
Ne kadar kaslı olursanız olun, sahilde havuz başında vs değilseniz üstsüz fotoğraf koymayın. Koyacaksanız sağdaki fotoğraf tarzı bir fotoğraf gayet ideal.
Eğlenceli, popüler, karizmatik olduğunuz imajını yaratan fotoğraflar koymaya çalışın. Tüm fotoğraflar evinizin içinde olmasın ki karşı taraf sosyal biri olduğunuza inansın.

said:
YAPMAMAN GEREKENLER

İltifat ederek başlama ! Kadınlar bu tarz içi boş iltifatları sürekli duyuyor, bu sizi sıradan biri yapar
"TİNDER'I NEDEN KULLANIYORSUN ?!" tabi ki de dünya barışı için kullanıyor ne sandın:) Ne zaman muhabbet tıkansa ya da sıkıcı olmaya başlasa bu tarz karşı tarafa geren, rahatsız eden sorular sorma eğiliminde olabilirsin ama bunu yapma. Neden kullandığını sohbet arasında, direkt olmayan sorularla öğrenmeye çalış, olayın büyüsünü bozma
"Ben seks için kullanıyorum bu uygulamayı" Karşı taraf seninle seks yapmak için çok istekli bile olsa, bu şekilde konuşmalar çoğunlukla karşı tarafa itici gelir.
"Teyzengiller nereli ?" Pekala şampiyon ! her ne kadar fazla cürretkar olma desem de çok gereksiz sohbetlere de girme. Kısa net ol, karşı tarafı tanımaya çalış. Nerede çalıştığını okuduğunu gelecek planlarını sorabilirsin.
Numarasını almadan konuşmayı sonlandırma. Tinder'da konuşmaya devam ederseniz sadece tinderdaki birisi olursun numarasını alırsan artık onun hayatına girmiş sayılırsın. Konuşmaya başladığınız aynı gün içinde numarasını al fazla uzatma.

efsane rehbermiş hahaha HOW TO BE A PLAYAAA FOR DUMMIES
Sosyal ağlarda paylaş

o olay gavurlarda işe yarıyordur belki de bizim gibi sıradan türk erkeklerinin bilmesi gereken bir şey zaten. hani kıvanç tatlıtuğ'sundur tinder'dan birine ilk mesaj olarak ne zaman kucağıma oturacan desen istediğin zaman cevabı gelir. ama bizim emek harcamamız lazım sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

abi önceden de yazdım. hayat koçluğu yapıorm tanıdıklara, cüzi bi meblağ karşılığında.

internet ortamında en önemli şey fotoğraf, onu da hallediyorum. türlü taktikler ile her 2 buluşmanın 1'i skor garantisi veriyorum.

yalnız en kıl olduğum şey, 2 ay önce adamı bi kızla buluşturmuşum. 2. buluşmada skor yapıo sonra, abi ben hoşlandım bu kızdan diyip gelişimini yarıda bırakması, kızla çıkıo gerçi hala ama.. yani.
neyse yorum yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...