Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

dümdüz insan işte çirkinlik bir olay yok

ilk foto berbat ama gözlük felan olmayan yakın çekim bir fotoğraf koyman gerek, instagram'daki sol üstteki poz yani onun gözlüksüzü olsun

diğer fotoğrafları da işte hedef kitlene göre koyacaksın artık bmw anahtarı mı koyarsın snowboard fotoğrafı mı ona göre seç ama bir anlamı olmalı bomboş fotoğraf koyma yani
Sosyal ağlarda paylaş

güneş gözlüğü takan kadınları ben de sola sallıyorum genelde kesin çirkinliğini kapatıyordur diye, büyük ihtimalle kadınlar da aynı şeyi düşünüyor sdfss

kadın profilleri yine inceleniyor biraz da erkek profil sayısı o kadar fazla ki sadece ilk fotoya bakıyorlar onda da uzaktan çekilmiş ve gözlüklü bir fotoğrafla kimse uğraşmaz yani diğer fotoğraflara bile geçmezler, güneş gözlüklü koyacaksan sonraki fotolara koyarsın
Sosyal ağlarda paylaş

@escape

Boyunu sergilediğin fotoda postürün bozuk görünüyor poz verirken hazırol modunda olmasa da omuzlar doğal, göğüs dik poz vermeye kas (Mideni içine çekince [abartmadan] aldığın postür şekli kısaca).

Instagram fotoların için de biraz gül be hacıt :D Ayrıca çogzel jawline potansiyelin var gibi kilo verirsen suratını daha ön plana çıkarırsın kanküt0r.
Sosyal ağlarda paylaş

Türk hatunlarını bilmem ama yabancı hatunlar hiçbişi yazmıyorsa profilde, likelama ihtimali düşüyormuş baya.

Türklerin de zaten yarısı evlenmeyi hedefliyor. Kimisi önce bi seks olsun ama yine de uzun bişeye dönüşsün evlenirim modunda falan. Direk birkaç kerelik sevişelim modunda kız tr'de azdır baya dışarıya göre.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

@escape

Boyunu sergilediğin fotoda postürün bozuk görünüyor poz verirken hazırol modunda olmasa da omuzlar doğal, göğüs dik poz vermeye kas (Mideni içine çekince [abartmadan] aldığın postür şekli kısaca).

Instagram fotoların için de biraz gül be hacıt :D Ayrıca çogzel jawline potansiyelin var gibi kilo verirsen suratını daha ön plana çıkarırsın kanküt0r.

Ya gülmek bana hiç yakışmıyor. Patates gibi çok daha çirkin olduğumu düşünüyorum. O yüzden çok gülme taraftarı olamadım hiç :D teşekkürler bu arada.

O fotoğraflar eski ya 2 aydır fotoğraf atmıyorum ve diyetteyim 1 aydır 7 kilo falan verdim. O tombulluk yok artık hjdjdh

Şu aralar sizin söylediğiniz şekilde yeni ve teknik açıdan kaliteli fotoğraflar çektirmem lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...