Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Abiler ablalar toplanın. Tinder olmasa da happn da yaşadığım bir anımı anlatacam.
Sevgilimden ayrılmışım. Boş boş işe gidip geliyorum. Abimden gelen talimat üzerine happn indirme kararı aldım. Önüme gelene like atıyorum. Beklentim hiç yok, derken biri de beni likelamış. Başladık konuşmaya. Dedim "happn dan adam gibi konuşulmuyor. Al bu benim numaram. whatsapp'dan yaz bana". Hop hemen bir cevap geldi. Başladık konuşmaya. Benim tarafımdan konu hep sexy time a getiriliyor. Kız tarafından hep konu aile de yaşanan sıkıntılara getiriliyor. Dedim bu böyle olmaz. Başladım başka arayışlara. Hop biri daha. 3 duble de gideri var bunun dedim. Muhabbet başladı. Klasik whatsapp olayı açıldı ve kabul edildi. Konu sürekli le sexy time da. Konuşmaya sabah başladık, akşam eve gel dedi.Gelirken de şarap istedi hanım efendi. Hazırlandım, şarabımı aldım ve eve gittim. Sohbet muhabbet alkol ot derken kafalar güzel oldu. "Ablamız" dedi ki 'göster bakalım, neyin varmış'. Hayatımda ilk defa böyle bir teklifle karşılaştım. Soyunma başladı. Anamdan nasıl doğduysam, kadının karşısında öyle duruyorum. Gelen cesaretle "hadi, sende göster neyin varmış". Hop ikimiz çıplak. Bu saatten sonra kaçarı yok. Başladık biz aksiyona ama ters giden bir şeyler var. Her ne kadar sert sevsem de, abladan gelen "boğ beni" - "tokat at" gibi teklifler bana korkutucu gelmeye başladı. Ben tokat attıkça, "daha hızlı vur" diye ahlaksız teklifler üzerime üzerime geliyordu. Memnum edemediğim zamanda ben dayak yiyordum. İşin en kötü tarafı, ablamız çıkıp "bu bana tecavüz etti, beni dövdü" dese yatarım var. Adam gibi boğamadığım için boğdu beni, tokat atamadığım için dövdü beni. Eylence adı altında dayak yiyordum resmen. Bildiğin temiz dayak yedim ben o gece. İkimiz yorulmuş bir şekilde yatarken bana dedi ki "eski kocamı sabahları dildoyla uyandırırdım". Aha dedim Buğra kaç. Dayağın en büyüğü geliyor. Direk gitmek de ayıp geliyordu bana (niye bilmem). Saat olmuş gece 2. Dedim ben acıktım. Dedi eve söyleyelim. Dedim yok dışarı çıkcam ben. Dedi bende gelecem. Çıktık dışarı. Yolda yürüyoruz. Açık hiç bir yer yok. Dedim ben burdan kaptırıp gidcem. Yolda bildiğim çok iyi bir kokoreççi var. Dedi ben kokoreç yemem. Tamam, ben yer gelirim. Ablamızı eve gönderdim. Nasıl kaçıyorum. Cebimde 5 kuruş yok. Şişliden Kağıthaneye nasıl giderim ben, yürürken şişlemesinler beni diye düşünürken 4-5 gibi eve geldiği fark ettim. Direk sildim happn'ı. Ne ablamız bir daha iletişime geçti benimle ne ben onunla.

Bu da böyle bir anım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...