Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Yanlız evlenicek olsan şunu nasıl yaparsınız lan.

Ailen,akrabaların soruyor nerede tanıştınız ? -Tinder'da tanıştık diyemem öyle bir şey olsa dassfag

Niye yapamazsın cunku burası türkiye

Tinder'da takılan herkese orospu gözüyle bakmak Türkiye'ye mahsus abi.

Ben de türk birini tanıyorum avustralya'da evlendi tinder'da tanısıp.
Sosyal ağlarda paylaş

kadınlara olan bakış açısıyla alakalı.

ben mesela tinderı nasıl kullanıyorum. birileriyle tanışırım, kıza olan ilgimin seviyesine göre bir gece seks yaparım bir daha konuşmayız belki ya da bir kızla kafam deli gibi uyuşur bir bakmışım sevgili olmuşum.

aynısını bir kadın da yapabilir. birini beğenirse onunla bir gece sevişip bir daha aramayabilir. sonrasında da senle tanışıp sana aşık olup seninle evlenebilir.

sen kadının bu yaptığını kötü bir şey olarak addedebilirsin. onu halk arasında kaşar diye adlandırılan kadınlardan görebilirsin. onun bu yaptığını sadece erkeklerin yapabileceği bir davranış olarak görüyor olabilirsin. bu da bana göre geri kafalılıktır. ben erkek ve kadın arasında bir ayrım görmüyorum. aklı başında ve modern bir kadın istediği kişiyle sevişir. istediğiyle de evlenir.

açıkçası işin en üzücü boyutu da bir çok kadının bu şekilde yaşıyor oldukları ama bunu yaşamıyorlarmış gibi gözüktükleri. bu baskı altında tabi ki de böyle gözükmek zorundalar. çoğu erkek de sevgilisinin zamanında bir kişiyle öylesine one night stand yapmış olabileceği ihtimalini yokmuş gibi yaşar hayatını. bunu ben de yaptım zamanında. oldukça üzücü birşey olduğunu düşünüyorum.

tabi ki işin uç boyutlarında olan birini ben de kabullenmem. ama benim bakış açıma göre uç boyutlara ulaşan hareketlerin seviyesi cinsiyet ayırt etmeksizin rahatsız edici olduğu için bunda bi sorun görmüyorum.

ama hiçbir zaman herşeyin doğalı budur kadın erkek budur diyerek geri kalmış kafalarımız için "doğa" örneğini öne sürmemeliyiz. çünkü cinsellik konusunda sıkışınca hemen hayvan doğası, insan içgüdüsü savlarını öne sürenler, konu sabah sokağa çıkıp avlanmaya ya da güneş battığı anda uyumaya gelince geri adım atarlar.

sonuç olarak biz kendi kararlarımızı verebilecek insan bünyeleriyiz. bir erkek tinderda takılıp orospu olmuyorsa kadınlar da olmaz. çok iğrenç kadınlar var o ayrı tabi. kimbilir erkekler nasıldır. ama toplum çirkin abi. cinsiyetten bağımsız bir şey o.

bu yüzden iş vücut geliştirme fln olmadığı sürece kadınlar ve erkekler arasında hiç bir fark görmüyorum. bu farkı görenler yüzünden kadınlar şuan bugün toplumda bu kadar zorluk yaşıyorlar.

özetle modernim diyeniniz de tatava. kadınlar erkekler eşittir diyo, ama tinderdaki kadınlara uğramamıştır mesela. bilindik kadınları görmüştür.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

günde kaç kişiyle matchleştiği belli olmayan kızla konuşup anlaşıp nasıl sevgili oluyor insanlar.

çok mu gerikafalıyım bilmiyorum.

yahu seninşuan kız arkın varsa şu ana kadar hiç mi takılmadı biri ile
ha match olmuş ha gitmiş biri ile kordonda el ele tutuşmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Madcat said:

günde kaç kişiyle matchleştiği belli olmayan kızla konuşup anlaşıp nasıl sevgili oluyor insanlar.

çok mu gerikafalıyım bilmiyorum.

yahu seninşuan kız arkın varsa şu ana kadar hiç mi takılmadı biri ile
ha match olmuş ha gitmiş biri ile kordonda el ele tutuşmuş

la olm öyle değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...