Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

H1Z1

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

zitecek adam arıyolar.

iyice bokunu çıkardılar, eskiden oyunu alır oynardık tam haliyle

simdi bitmemiş yarım yamalak bir oyunu sürülüyolar, bak alın çok güzel olucak göz boyamalar bir sürü şey.

siyasılerin onu yapıcaz bunu yapıcaz diye diye milleti zikmesine benziyor.

paketi açık bayat cikolata yada tekerleksiz araba satmak gibi bir şey

steam de bir sürü oyun oldu ben de böyle 1-2 yıl oldu hala bitecek oyunlar daha görmedim bitireni

dötlerine koyim hepsinin, bizde malız alıyoruz

evet sinirlenmişim
Sosyal ağlarda paylaş

Bohemia tahminen release'i 2015'in sonunda yapıcak. Adamlar 2013'den beri üzerinde çalıştığını hesabedersek oldukça uzun bir süre. Tek kişimi kodluyor anlamış değilim çünkü hala bir yığın eksikliği var.

H1Z1 bu konuda daha profesyonel hareket ediyor ve daha hızlı yol alıyor. Gameplay videolarıda tatmin edici. Bence Survival MMO kategorisinde 1. 'liğe oynar ve Dayz'den önce release ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel bir şey yapıcak yada yaptıgı şeye güveni olsa early accesse yapmazlar dimi.
oyunu bitirirler paşa paşa satarlar satılabilcek bir şey olsa.

en iyi niyetli bu konuda şöyle düşünüyorum ben, oyunu yapalım early accesse satalım oyun tutmazsa bize girceğine oyuncuya girsin.

Normal düşüncemi söylemiyim çok sert olucak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar abartmanıza gerek yok. Karşınızda alalade indie bir şirket yok. Bu oyunu ps4de de bekleyen bi ton insan var. Adamlar kendi konsollarına götlük yapacak değiller. Üstüne üstlük eğer dediğin gibi kazıklayacak bir durumları olsa adamlar en büyük projeleri olan Everquest Next/Landmark için aynı yolu izlemezler. Her Early Access olan oyuna ön yargıyla yaklaşmayın. Arkasındaki şirketi ve neler yapabileceğini araştırın önce. Birçok fiyasko proje varken aynı zamanda birçokta sözünü yerine getiren kaliteli proje var böyle. Albion şuan gayet release olacak düzeyde, Path of Exile adam gibi release oldu, Elite Dangerous yakında release oluyor, Everquest Landmark yolda. Gidip 3 kuruşluk ne idüğü belirsiz indie şirketlerin early access vaadlerine kanarsanız tabi canınız yanar. Ki Path of Exile bu 3 kuruşluk ne idüğü belirsiz indie şirketlerden biri olmasına rağmen şuan bu seviyeye geldi.

Misal en basit örnek. Şuan early access olan 2 ayrı oyunu ele alalım. Bi yanda Avatar of The Shroud var bir yanda Life is Fedual. AoTS'yi ben şahsen gözüm kapalı alırım early access olmasına rağmen. Çünkü oyunun potansiyeli var ve yapımcısı iyi. Ama gidip Life is Fedual'a günahımı vermem güvenipte. Ki bir yon kişi gözü kapalı alıyor o oyunu bile. Bu tamamen kişide biten bir durum. Adamlar uyarıyorlar. Aynı uyarıları Sony'de yaptı duyururken. Oyun Dayz'den daha iyi durumda değil şuan ona göre alın sonra ağlamayın dedi adamlar.

Bir örnek daha vereyim. Gloria Victis. Açın bakın bi ara. Bu oyunu 10 dolar verip almıştım early alpha için 1 yıl önce. Oyun hiçbirşeydi. Oyunda yapabildiğiniz tek şey ufak bir haritada 2 base arasında dolaşıp, hayvan kesip, düşmanla kapışıp crush yemekti. 1 yıl sonunda o kadar küçük bir developera rağmen oyun tanınmayacak durumda şuan. İnanamıyorum bazen girince. Adamlar resmen 0dan oyun yaptı şuan beta için hazırlanıyorlar. Herkes aynı değil dediğim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da, oyun oynıycaksanız 1-2 yıl önceden verin parayı oyunu çıkarabilirde güzel olursa oynarsınız.

biz adamların keyfini bekliycezde para vercezde onlar oyun yapcakda güzel olcakda biz de oynıycaz.

bi sittir olup gitsinler diyorum ben de bokunu çıkardılar.

söyliycek bir sürü şey var yüzsüzlük dilencilik terbiyesizlik vs. hepsini hak ediyolar.

oyun çıkar bakarsın güzelse alırsın eskiden olduğu gibi, bir oyunu oynamak için yaşlanıp gitcez bu gidişle.
Sosyal ağlarda paylaş

görüyorum ve yükseltiyorum steam'e kafam girsin.

en son açıklama yaptılar artık artık böyle çok şey vaat edip onu yapcaz bunu yapcaz diye oyun çıkaranlara önlem alcaz diye.

ee tabi uyandı tavuklar yolamıyolar artık komple kesmiyek altın tavuğu dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

dayz gibi 3 kağıtçılar yüzünden böyle konuşuyorsunuz :P. Bu bedava olacağı halde daha iyi olacağına eminim. Tek korkum craft işini abartıp serverları şişirmeleri.

Ayrıca bu oyundaki konsept biraz daha farklı. Böyle yüzlerce insan aynı serverda oynayacağız (yanılmıyorsam). Öyle lootla atla kafası yok sanırım.

Birde bakalım nasıl bir şey çıkacak. Koş 2 silah bul, hemen adam vur kafasında bir oyun olmayacak anladığım kadarıyla.

edik: "pve only server" diye birşey duydum. Troll değilse eğer bu demek oluyorki pve content iyi olacak demektir. Bakalım gerçekten "hayatta kalmaya çalışma" kısmını hissettirebileceklermi. Bu pve kısmı doğruysa amaçları o demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...