Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

@catze
evet şu an bunun ticaretini yapıyorlar :) ve bizim guildde bi eleman da yapıyor çatır çatır level atladı dün. hatta 60 - 70 arası da yarım saat - 1 saat falan sürdü max.

@lunatari
battle.net clientı uninstall edip sıfırdan yükle belki bişeyler takılmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Fixlenmediyse açsanıza biraz, zonea özel mi her yerde mi? partyde xp gelimini mi arttırmışlar

fixlendi apar topar ama olayın özeti şu : 90 adam alıyor yanına lvl 3-5 arkadaşını timeless isle'a götürüyor, guardların yanına bırakıyor, çevredeki sarı kaplumbağa dolu olduğu için moblar aggrolamıyor elemanı, sende çekip aoe ile temizliyorsun kaplumbağaları. ?? win

1-9-18-23-27-32-34-37-40 şeklinde level atlıyor bi anda şskdfs
Sosyal ağlarda paylaş

buff ve nerfler çok iyi ya

adamlar hiç kasmıyor

ABİ DRUİDLER BİRAZ DÜŞÜK KALDI SANKİ

BAS KANKA 70%

ps . bu arada rogue'a döndüm, sublety oynuyorum has erkek olduğum için. fakat ilvl 530 olmasına rağmen 5k'ı zor görüyorum, noxxic'e bakıyorum millet 553 ile 12k çekiyor. 20-30 ilevel o kadar fark ediyor mu yoksa ben mi kötüyüm? doğrusu kötü olunacak kadar bir yeri de yok ama, rotationım downtime'ım yok vs.

şunu yapıyorum cdler dışında:

Rotation:
1. Use as much Ambush as you can while in stealth, you need to have Suberfurge skill.
2. Use Hermorrhage to maintain bleeding effect. Hermorrhage with glyph gives you Sanguinary Vains bonus.
3. Build your combo points with Backstab.
4. Always keep Slice and Dice and Rupture up. Rupture with 5 combo points.
5. Refresh Snd and Rupture at 5-7 seconds left.
6. When you have SnD and Rupture up, dump your 5 combo points with Eviscerate.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

buff ve nerfler çok iyi ya

adamlar hiç kasmıyor

ABİ DRUİDLER BİRAZ DÜŞÜK KALDI SANKİ

BAS KANKA 70%

daha beterlerini de gördük.

Adaptation now increases Combat Experience's damage increase to 70% (down from 85%).

%85 ne lan heheuha HACI VUR DEDİK ÖLDÜRDÜN, ÇEK 70'e onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

artık öyle bi hale geldi ki ellini sallasan 580 adama çarpıyo. o son nerfi yapmıcaktın blizzard

EXP sonu sonu millet 580 olsa nolcak :) ben 560 ken garrosh tankladım kestim bir ara devame ttim 565 ilvl de bıraktım. EXP sonu gitcen alayına sola bascan. napcan raid maid hala ilvl falan .
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

konu ile alakasız bi sey sorayım yeni konuya gerek yok. pre-patch ile icc'deki heal boss'u skiplenebiliyormus ama lich king'e ulasamıyorum bu sefer de. bilen var mı bu isi?

ben direk eventi başlatmadan yanından geçip asansörle aşşağıya inip devam ediyorum, neyini yapamadın ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...