Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

UE 6/6 + Ancient Krider Shot + restrain&focus

Multi Shot ve Frost Arrow.

Gemler:
Bane of the Powerful
Bane of the trapped
Zei's stone blablalbla

-

Alternatif;

UE 6/6 + Ancient Arcane Barb + restrain&focus + Meticulus Bolts

Elemental Arrow / Elektrik Topları atacaksın.

Gemler aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yeni setle dh 2 milyar critliyor durmadan.

biraz abartı olmuş gibi geldi de zevkli yani oynaması. yalnız t6 rift diye bi şey kalmadı oyunda. boş yere geziyorsun o kadar kısa sürüyor ki çünkü. onun yeirne daha makul şekilde grift yapılabiliyor.

grift trial'ları da kalkıyormuş yakında oyundan. birkaç sezon daha oynanır ama yavaş yavaş rafa kalkmaya hazırlanıyor gibime geliyor benim.
Sosyal ağlarda paylaş

söylediğini denedim;

manald + convention of elements istediğim etkiyi vermedi.

Sebebiyse, 2 element kullanıyorum. uptime benim için %50. DH de 4 element transition oluyor yani sadece 8 saniye dmg buff alıyorum.

F&R'de ise sürekli %100 uptime var gibi bir şey.

Ancak, GRIFT 42 yaptım en son, orada CoE + Unity kombinasyonu yaptım, ölmemek adına, o işimi gördü.

Micro managementim iyi diyorsan CoE + Manald ile güzel critler yakalayabilirsin.

CoE + Manald ile Multishot (Arsenal) 500-600k critliyorken, F&R de 350k görüyorum.

Birtanesi sürekli 350, öbürü ise sadece her 12 saniyede bir açılan 4 saniyelik zaman aralığında atacağın MS ler için geçerli.

Bu noktada iş biraz nasıl oynayacağına bakar. T6 için F&R (hızlı) GRIFT için manald + CoE denenebilir. Mobları toplayıp, zaman aralığı geldiğinde hepsine boşalmak mantıklı bir seçim olabilir diye düşünüyorum.

profil için Sputzke#2427
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben 6/6 UE + Evasive fire / Multishot ile kafa rahat 40ish grift yapiyorum. Ha triallar ne zaman kalkar, o zaman iste yuksek rift denemeye baslayabilirim. Ama triallerin su haliyle 5 trial ustuste yapinca devamindaki trial basina sacimdaki beyaz sayisi ortalama 3 falan artiyor.

Gerci guzel bi kridershot duserse su elemental arrow'u da denemek istiyorum ama 300kusur paragon oldu daha hic dusmedi pislik.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

unity olmadan millet nasıl 50 falan yapıyor anlamıyorum zaten, zombi rifti gelene kadar açıp duruyorlar mı napıyorlarsa artık

belli bir yerden sonra unity de olsa tek yiyorsun zaten o yüzden unity terine soj takan bile cıkıyor. aynen dediğin gibi 30 tane rift açıp zombi rifti + stone boss + pylon denk getirmeye çalışıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Eritecek kadar damage stackleyemiyorsan unity bir noktaya kadar getiriyor. Sonrasinda dps yetmemeye basliyor. O notkada iyi gear dusurup (ancient parcalar, iyi roll BiS itemler vs.) damage stackleyip ilerlemek gerekiyor.

Yani yaratiklar DH ye ulasana kadar olecek sekilde stacklemek lazim, aksi takdirde cok zor yukseltmek.

Bir de Ramaladani dusuremedim, UE nin hicbir parcasinin ancientini dusuremedim ama gittim ancient krider rolladim hem de 1000 dexli. Inanilmaz karma.
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/BallisticGel-2950/hero/59488959

Work in progress. Önerilere açığım..

Dh'den pek anlamam ama genel olarak gemlerin levelleri düşük,neckte gem yok,chc + chd'li bisi lazım.yüzüklerinde daha iyisi chd,chc'lisi daha işini görür.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz daha düşük dps de olsa 11-12 disiplinli bi silah tak Arcane barb craft edebilirsin misal.
Fire dmglı düzgün bi reapers wrap lazım
Acil kolye,kemer ve daha yüksek disiplinli cage of hellborn
Eldivene ve yüzüğüne crit dmg shoulder resource cost rolle
Zei,bane of the trapped daha iyi gider
templarına bi kaç item ver donla geziyor
Multishot arsenal rune,vault da tumble,steady aim yerine de balistics al clear speedine baya bi etkisi olur.
şimdilik bunlar gibi gözüküyor.

Çokca craft/reroll gerekeceği için mavi karşılığında t6 rift boostla yoksa 3 vakte kalmaz arcane dust aranırsın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lorante said:

BalisticGel said:

Dh'den pek anlamam ama genel olarak gemlerin levelleri düşük,neckte gem yok,chc + chd'li bisi lazım.yüzüklerinde daha iyisi chd,chc'lisi daha işini görür.
Gemlerin levelını grift yaptıkça artırıyorum. socketli adam gibi bi amulet düşüremedim bir türlü. Yüzükler reroll için emerald istiyor onlarda +dex için biriktiriyorum. Daha iyisi de düşemedi bir türlü. şu halde 450m dmg görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
en basta silah,neck, yuzukler degiscek ikinci olarak silah off hand cheste max disc alcan. bracer neck ele dmg main stat. kemer signature dmg arttiran takican, silah yans recurve. bane of powerful 55 den sonra cop genelde elite kesmeden gidiliyor 2 dk da bir kesmion staackleyip kesiosun. cull of the weak almissin slow atan spellin yok follower cok fazla atmior. illaha kullanacaksan kube thunderfurry. omuzluk eldiven armor rollemisin en dandik roll onlari resource cost reduction 8 yap.yuzuklerde de 6crit 50cd yakala tabii soketli olucak
BalisticGel said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...