Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/nepenthe-2129/hero/49033221

Ben daha ne yapsam ya?

Amuleti değiştirmeyi planlıyorum; socket + crit dmg. + crit chance bir hellfire olabilir ya da arcane dmg immunity. Onun haricinde Leoric's Crown + Marauder bot da var ama toughness 3m falan düşüyor + ice climber bayağı iş görüyor sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/nepenthe-2129/hero/49033221

Ben daha ne yapsam ya?

Amuleti değiştirmeyi planlıyorum; socket + crit dmg. + crit chance bir hellfire olabilir ya da arcane dmg immunity. Onun haricinde Leoric's Crown + Marauder bot da var ama toughness 3m falan düşüyor + ice climber bayağı iş görüyor sanki.

cold oynayacaksan ki Etrayu olduğu için cold oynayacağını var sayıyorum. Cluster Arrow damage ın düşük. bombardieri falan cluster damage rollemen lazım.

Bir de botu marauder kullanıp act3 bounty reward pride fall mu ne var helmet. Onu kullan.

Fire gideceksen de cindercoat varsa onu takıp, arcane barb craftla ancientı şu an fire için BiS'e yakın krider falan yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

su anda demon hunterimla torment4 rift yapabiliyorum. ancak bu karakterle ciddi bir drop sorunum var.

torment4 yapmami saglayan tum droplarimi greater riftlerden aldim. oyle ki, nerdeyse hic legendary drop ya da set drop gormuyorum. sadece greater riftlerden goruyorum. yalniz bu ek paket ciktiigndan bu yana boyle. greater rift diye bir sey yokken halim icler acisiydi.

diger karakterlerimin hic birisinde bu sorun yok.

ornegin bugun normal rift yaptim 3 tane, legendary ya da set drop sayisi 0. copluk olan legendary leri bile gormuyorum. dustugunde de 3-4 riftte bir tane dusuyor.

bazen 3-4 kisi beraber rift giriyoruz, adamlar tikir tikir item lootluyor, chatte goruyorum, ben sadece sari item goruyorum.

halbuki greater riftlerin sonunda mutlaka bir seyler aliyorum. sirf bu sebepten dolayi surekli greater rift yapmaya basladim. en dipten baslayip key i upgrade ede ede gidiyorum.

baslarda en fazla t2 yapabiliyordum, ondan sanirim drop gormuyorum diyordum. t4 e ciktim, haftalar oldu hala drop yok, tek tuk bir sey dusuyor. rng nin azizligi diyesim geliyor, ama diger charlarimda hic boyle sorun yok. crusaderim misler gibi catir catir droplatiyor itemlari. daha geriden gelip t6 oldu, oyun suresi dh dan daha dusuk.

karakterin drop rate inin buglanmasi gibi bir sey mumkun mu acep?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Metket-2695/hero/54908257

benim eleman bu. var mı tavsiye bişiler?
taeguk gemi kullanmıyom ya. suan üstümdeki amuletten iyi amulet yok.
hellfire falan yaptım da ona da taeguk takında dpsim düşüomuş gibi hissediyom.

ayrıca mr.yan ile oynayınca 1700 damage oluyor ama sürekli işte yürüdüğün için oyun daha bir garip hale geliyor, kafalık farmladım %30 resource düşüren ama yang kadar damage'a gelene kadar onla değiştirmeyi düşünmüyorum.

stabil cindercoat gidebilirim belki bilmiom ofs.
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

Fire build'de

cinder % Fire veriyor
magefist %Fire veriyor

İşte amulet veriyor, ring veriyor, daha verenler var... Bunlar üstüste ekleniyor mu dmg olarak ?

ekleniyor.

ornegin fire 100 fire dmg veriyorsa bir skill in ve artilarin toplam yuzde 80 ise, o skill 180 vuruyor.

silahlar ile ilgili bir degisiklik yapmislardi, ama detayini bilmiyorum. onlarin physical kisimlari dahil edilmiyor sanirim. ancak fire proc olan silahlarin fire dmg kismi olaya nasil katiliyor bilmiyorum. skill olmadiklari icin muhtemelen onlar da dahil degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...