Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assasin's Creed V: Unity

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

AC serisi de iyice COD serisi gibi oldu. Artık 2. oyunu kadar güzel bir oyun çıkmaz bu seriden. Sırf hikayesini takip ettiğim için açıp oynuyorum. Oyun Brotherhood'dan sonra dikkat çekecek derecede yenilik yapmıyor görevler hep aynı takip et, yakalanmadan öldür vs diye gidiyor, animasyonlar, hareketler ve savaş sisteminde ciddi derecede değişiklik getirilmesi gerek, abartılan yenilikler hep fos çıkıyor kısacası baydı artık.
Sosyal ağlarda paylaş

ac serisini yapan eleman ayrıldı brotherhood'un yapım aşamasında.

edit: herif sonra thqya geçmiş, oradaki studyo thq batınca ubi'ye geçmiş 1666 die bir oyun yapıomuş 15 senelik emeğim var dior. gelmişler bigün yakapaça dışarı atmışlar bunu kovmuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

- co-op yerinde bir eklenti. brotherhood'dan beri mp üç aşağı beş yukarı aynıydı. bu sistemi teee brotherhood zamanında getirmeleri lazımdı aslında. revelations ve 3'ün mp'ler çöptü zaten. black flag ile düzeltmişlerdi biraz durumu.

- yeni animasyon çok fazla görmedim, gerçi daha çok co-op'a focuslanılmış. duvarlara tutunma ve duvardan atlama efekti biraz değişmiş gibime geldi. combat'ta da tabi yeni hareketler var. umuyorum ki 2 - 3 oyun arka arkaya aynı combo animasyonlarını koymayı bırakmışlardır. bir de 3'deki benim çok beğendiğim multi kill cutscene'leri, black flag'de çok çok ender oluyordu. umuyorum ki bunu geri getirmişlerdir.

- ac 1 ve 2'ye daha yakın bir environment olacağını seziyorum. halk daha dip dibe, daha çok eski oyunlardaki çevremizi ite ite ilerlemeli bölümler olacak gibi. yani blend olayı özellikle 2. oyundan sonra anlamsız kalmıştı epey, her ne kadar ben gerçekçi olması ve %100 senkronizasyon için yeri geldiğinde kullansam da, çok da şart değildi.

- fransız devrimi için geç kalınsa da tarih aralığı olarak çok da yanlış bir zaman değil oyunun gidişatı açısından. ve çok çok güzel olacak eğer ubisoft son oyundaki sandbox mantığını geliştirebilirse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...