Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Stalker pvp battle groundlarda arada kaynıyor. İyi bir armor olmadığı ve combatın içinde bulunman gerektiği için ne var ne yoksa yiyorsun :) Herkes bir ability kullanıyor kalabalık fightlarda, genelde abilityler aoe olduğu için kesin birini yeme sen diğerini yiyorsun.
Pvp ağırlıklı oynayacak arkadaşlara tavsiyem stalkerdan uzak durmaları.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

sinera said:

Valla tadindan yenmez. Kafama birşey takılıyor paso gidip tinunun kafayı şişiriyorum. Oda yakalayabilirsem >:D<

ts ye gelion mu sen ..

bu arada 30 dan sonra 3 kişilik gruplarla quest yapıcaz tek basına cok kasıyor.. 3 kişi cok hızlı lvl alınıyor..

Gelmem mi gelirim de size nasıl yetişecem bilmiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler amp olayı tam kafama yatmadı benim, şimdi assault'ın tüm tier 1'lerine verdim toplamda 9 amp ediyor ama assault tier 2 olmak için 11 amp istiyor(assault tab'inda başka skill kalmadı). Bu hybrid'lere verince olur belki dedim ama yinede olmadı. Anlatabilicek olan var mı ?

Bu arada Housing muhteşem olmuş, çok beğendim
Sosyal ağlarda paylaş

Argoel said:

Stalker pvp battle groundlarda arada kaynıyor. İyi bir armor olmadığı ve combatın içinde bulunman gerektiği için ne var ne yoksa yiyorsun :) Herkes bir ability kullanıyor kalabalık fightlarda, genelde abilityler aoe olduğu için kesin birini yeme sen diğerini yiyorsun.
Pvp ağırlıklı oynayacak arkadaşlara tavsiyem stalkerdan uzak durmaları.

aşırı vurkaç oynamak gerekiyor. canı az olanı oldurup geri kacıyorsun. o kadar. ya da hafif tank kasıp healer ile girecen.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bir download manager yapmış yarım saatten fazla hata vermeden yüklemeye devam ettiğini görmedim... Akşam pcyi açık bırakıyorum açıyorum download manageri, sabah bakıyorum %1 ilerleyemeden hata vermiş. 2 günde %11 indirebildim deneme sürümü bitmeden yükleyebilirsem oyunu ne güzel...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...