Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

3-5 adam gerektiren questlerin bolluğu da çok iyi. kimse op değil illa ki ihtiyaç duyuyorsun. elite quest için lf dredgerrr falan diyorlar bütün gün. bi de healer oynayanlara tavsiyem eğer solo takılıyorsanız 10-15 arası bg takılın çok hızlı level geliyor. 15'te sağlam dps skilleri açılıyor sonra sololarsınız kolay. (medic)
Sosyal ağlarda paylaş

builder olarak physic frenzy kullaniyorsun pvp de mobility icin.end game nasil olur bilmiyorum ama lvl 25 itibari ile whitevale de solo gang izlenimlerim bayagi olumlu.soyle bir build yaptim A/U da shocked,no remorse,slow it down ile devam edip Assault dan dps ile desteklemeyi dusunuyorum lvl aldikca.

http://ws-base.com/builds/generator/esper#KCvqCvMKvwv1v1/495.496.497.383.396.397.974.388.434.942.460.461.462
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Valla tadindan yenmez. Kafama birşey takılıyor paso gidip tinunun kafayı şişiriyorum. Oda yakalayabilirsem >:D<

ts ye gelion mu sen ..

bu arada 30 dan sonra 3 kişilik gruplarla quest yapıcaz tek basına cok kasıyor.. 3 kişi cok hızlı lvl alınıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Birşeyi merak ettim oyunda medic ile spellslingler ın ne farkı var ? İkiside dual pistol, ikiside ranged dps/healer mekanikleride benziyor.

Birde medic güzel geldi yüksek level medic varsa dps i konusunda bilgi verebilir mi? İleride dpsi diğer classlarla aynımı yoksa adı üstünde medicsen healer olcaksın tarzı bir olaymı var ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...