Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Kaptım mardoxun alttaki keyini allah razı olsun... download etmek gerek şimdik.

Attunement olayı güzelmiş herşey tek klikte olmasın zaten. World of Warcraft vanillada onyxia öncesi sanırım bi quest zinciri vardı. Issız bir dağın tepesindeki elf questi tamamlayınca bir tekmeyle eastern plaguelandse kadar uçurmuştu hala unutamadım.

Sonra wowda battlegroundlara ana şehirlerden erişim eklediler. Raid öncesi questler falan da kalktı. Günde 2-3 saat gireyim raid yapıp çıkayım diyenler için iyi güzel oldu da o vanilla zamandaki alterac valley girişindeki outdoor pvp kapışmalar, molten core önünde milleti lava fırlatmanın zevki falan yalan oldu hepsi. Bu tarz küçük zevkleri verebilirse wildstar başarılı olur oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

10-15 fps ile heal olunur mu acaba? medic zevkli geldi ama stack pls demekten dilimde tuy bitecek galiba. targeted heal atan sinif var mi? stalker yaptim 9. ona da devam edecegim dps olarak. thayd ne guzel sehirmis steampunk city gibi. haritalar biraz yararsiz. hangi bolgeye nerden geciliyor kestiremiyosunuz. celestion dan algoroc a gitmek bi saatimi aldi hemen kuzeyindeki bolge olmasina ragmrn. bi de sizden sadece bi iki lvl yuksek moblar saglam koyuyo. kesfedilrcek epey sey var. magaralar delikler tepeler vs. her yerde lore ile ilgili scrollar ve kupler bulunabiliyor. bos degil harita. 10 fpsylr bile zevk aliyorum. duzgun calissa cok keyifli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...