Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Pati Clan

Gangren

Öne çıkan mesajlar

2-3 sayfa geride YENİ GELDİĞİM yazıyor olduğu için yazma gereği duymamıştım, inaktifleri temizlerken klanin kendi başlığındaki güncel postlara zaten bakıyordur gibi saçma bir düşünceye kapılmışım.

böyle salak bir şekilde aynen klandan atılınca ve insan limitinin tamamen forumdan oluştuğunu hiç zannetmeyince (bu başlık önceki bir tanesinin devamı değilse 6 sayfaya 150 kişi ilginç zaar) geri giresim de hiç yoktu, salih ısrar edip adam attılar gir diye, gireceksin dedi diye girdim geri.

paragonla bilmem neyle uğraşana kadar klanın en çok online olan saatinde ve gün içinde ara ara yazar birileri, başlık açtık aktifler post atsın der, verirsin 1 hafta süre atmayan herkesi dehlersin. sonradan mesaj atanları da alıverirsin geri. bunu 400 yıldır mmo oynayan bir adama yazıyor olduğuma gerçekten inanamıyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

griswoldu ben hep görüyordum hakkat ayıp olmuş sfsdf. bence sıfırdan bir başlık açıp forumdan olanları tespit edip kalanını sallamak lazım. forumdan olmayıp sohbeti hoş insanlar da illaki vardır onu da göz önünde bulundurmak lazım. bilemedim valla aman sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...