Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Xaero said:

ShadowFax said:

CRF'de tam dizimin geldiği yerdeki stickerlar dizlikten dolayı zarar görüyor. Bunu engellemek için böyle telefon ekranlarına takılan koruma stickerlari gibi şeyler varmış galiba.

Ne diye aratmalıyım bunu?

http://www.hepsiburada.com/autofolyo-kapi-ici-koruma-filmi-15-cm-x-100-cm-avrupa-mali-4-adet-pm-otmtr38

xearo'nun verdiği link mantıklı görünüyor. Bundan başka çözüm bilen var mı? Daha spesifik bi ürün vardır belki.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

MrLevie said:

pantolonun içine takın diyorlar ya, dışarda olunca çarpma anında kayıyormuş.

Dizlik zaten çarpma anında korur. İlk çarpma da kemiklerin kırılmasını önler. Amacı o.

tamam da, hızlı gidiyodun, yandan sinek çarptı motor bir yana sen bir yana kaya kaya gittin. O sırada o dizlik dönecek kesin.

en son kaymanın sonucunda bir yere çarpıyorsun çoğu zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya Kocaeli'den... Aslında amaç görükle kampüse gidip bi eskiye dönmekti ama çok değişmiş oralar :) Bari bu kadar geldiğime deysin bi göreyim Tirilye'yi falanda derken yol uzadı da uzadı :)

Valla bende evden işe modundayım aldığımdan beri ama rodaj mevzusuna bi kaçtım işte ufaktan yoksa bitmicek 1000 km :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yeto said:

benim de bir sorum.

xmaxim var 250 abs, satıp versys alasım var. alacagım motoru buldum gıbı hatta da, xmaxı satmak kasıyor.

versys hakkında bılgısı olan, kullanmış olan var mıdır?

Xmax satmak nasıl kasıyor anlamadım? Valla ben o kadar aradım doğru düzgün bulamadım bitane.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...