Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

moriQ said:

dün yeni crossrunner ı denedim. müthiş olmuş. tasarım, oturuş, denge ve tabiki v4. param olsa direk alırım (:

aktif ağır ve ederinden daha pahalı diye diye beni buz gibi soğuttu bundan, haksız da değil ama nedense ben de ısınmıştım kerataya :) Var mı hakkaten İstanbul'da test motoru, yoksa tanıdıktan falan mı denedin?
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Honda'nın eğitimleri Haziran sonuna kadar dolu olduğundan başka alternatiflere yöneldim, şurayı buldum:

http://www.motorokulu.com/

site baya dandik gözükse de aradım konuştum, güzel bilgi veriyolar =) hocayla konuşuyosun, ikiniz için de uygun bi vakit belirleyip neredeyse 1e1 ders alıyosun. scooter-125-250-350-600 kullandırıyolarmış ve hoca motor seçiminde yardımcı oluyomuş, o sana çok olur, bu sana küçük kaçar vsvs. Kendi kulüplerinin de yarışçısıymış hoca.

Honda eğitimi 470 bu 550. Beklemeye gerek yok di mi buna yazılayım ben?

arkadaşım yamaha, gis ve honda ' ya gitti

honda > gis > yamaha diyor eğitim için

Acelen yoksa honda ' ya git bence
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:

arkadaşım yamaha, gis ve honda ' ya gitti

honda > gis > yamaha diyor eğitim için

Acelen yoksa honda ' ya git bence

Hmm. Aslında biraz acelem var, şehir aşırı yormuş durumda beni, trafik çilesi sıcakta hiç çekilmiyor ama o kadar da sabrederim heralde =) motoru haziran başı alacam büyük ihtimal, ufak ufak kendim denerim sonra haziran ortasındaki eğitime giderim hondanın olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

moriQ said:

dün yeni crossrunner ı denedim. müthiş olmuş. tasarım, oturuş, denge ve tabiki v4. param olsa direk alırım (:

aktif ağır ve ederinden daha pahalı diye diye beni buz gibi soğuttu bundan, haksız da değil ama nedense ben de ısınmıştım kerataya :) Var mı hakkaten İstanbul'da test motoru, yoksa tanıdıktan falan mı denedin?

serviste gördüm adamın biri yeni almış. rica ettim denedim
Sosyal ağlarda paylaş

Dün mobilden koyamadığım fotoğrafları sonunda evden koyuyorum.

Bu bana 5 sene gider artık hayırlısıyla, çok da beğendim. Teşekkürker aktiftablet :p

http://i.imgur.com/u6XHDad.jpg

http://i.imgur.com/k9SZQMN.jpg

Koruma demiri, çanta seti ve gaga alıcam ilk iş. Koruma demirlerinin üstüne sis farı alabilirim ama emin değilim ondan. Lastiklerini değiştirmek gerekir mi bunun, Pirelli Scorpion Trail iyi mi yeterince?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o paraya ikinci el multistrada alınırda ya dsfa :p (şaka şaka ama multistrada çok fenaymış :D )

Güle güle, kazasız belasız, keyifle bin.
Çeyrek ton ağırlığındaki crossrunnerdan da, dandik tracerdan da daha iyi bir tercih. Apaçi markası değil kültürü tarihi olan bir avrupa markası sürüyosun!
İnşallah korlasla ilgili bir sorun yaşamazsın da adımı kötü anmazsın :)

Bana sorarsan radyatör koruma tavsiye ederim, çok pahalı bir aksesuar değil.

Ha o kadar reklamını yapıp ben almadım motoru o çok komik oldu. Hoş kredi çekmeyi götüm yemedi, yese alacaktım.

Buluşup motor muhabbeti yapalım bi ara?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...