Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

evet pulsar oyuncak gibi kalio, zaten o surusten sonra cbr500r almaya karar verdim aldigim keyiften dolayi,
biraz daha yatiosun 250r de, ama motorun verdigi hissiyat stabilite falan muazzam. Malzeme kalitesinden tut viteslerin gecisi, ruzgardan etkilenmeyisi falan.

bide o surusten sonra grenajsiz motor almamaya karar verdim, bide kafasi donmeyecek motorun heh.Hala aklimda ya tadi
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

Bu nedir yaa.. bunlar motora biniyorsa biz neye biniyoruz :) kanser oldum yemin ederim :)

https://www.youtube.com/watch?v=qkf45sUUbCk

http://bmwrideracademy.bmw-motorrad.com.tr/yurt-disi-turlar.aspx

Bu videolar reklam komple adamların bi halt kullandıgından degil, kullanan ybr125le bile dünya turu yapıyo. Bu tür tipler genelde "şu tepeyi nasıl insek" diye düşünürken köylü bi amca noname motoruyla onlardan önce iniveriyo falan.

Ha make life a ride reklamı çok güzel tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi aşağıda bir tane Tiger XCA vardı, benim XRX'ten daha donanımlı ve XR yerine XC almak daha mantıklıymış. Gıcır bi de, adam benim gibi vurmuyor sağa sola, 15 günde bir keyif için bir yerlere gidiyor.

İşte neyse hep içim gidiyordu ona, bu hafta 3 gün içinde yanına bir 1200 GS bir de 1190 Adventure geldi. Enduro kulübü mü kurdu herif site içinde ne yaptı anlamadım. Sabah yanlarından Xmax'e binip giderken üçüncü el bisiklete binen ilkokul çocuğu gibi hissediyorum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Git yanlarına "triumph silker" de. :p

Bu arada senin site hangisi hatırlamıyorum da o civarlarda oturan (aquapark) fanatik ktm ci arkadaş var, 3 tane ktm var adamda, bi 1290adv 2 tane de hafif enduro kros tarzı motorlar. Sitede ktm partking only diye tabela asmış kendi park yerine, acaba onun motora mı denk geldin diyecektim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeto said:

bayramdan sonra yunanistan yapmayı planlıyorum.

motor versys 650, bi tek topcase'im var. haftasonu gidip kumaş yan çanta ve depo üstü çanta alacağım. onun dışında tavsiyeleriniz varsa, hem yolculuk hem ekipman hakkında çok memnun olurum.

Tek kişi gidiyosan gerek yok. Topcase + sırt çantası yeter. O parayı da tatilde harcarsın :)
Sırt çantan da yoksa sosis çanta al, çok pahalıya kaçma.
Depo üstü çantayı da bence eşya taşımak için değil de, güneş gözlüğü, pasaport cüzdan vs için küçük, ve kolay çıkabilen biş ialabilirsin.
Ben küçük mıknatıslı bişey kullanıyorum, herşeyim onda, motordan iner inmez alıyorum yanıma el çantası tadında bişey.

Öğlen sıcaklarında yol yapmamanı tavsiye ederim. Burdan çıkarken çok erken saatte yola çık, alexandropoli ya da kavala da öğlen uzosuyla beraber balığını ye ve güneş geçene kadar bekle, 4ten sonra falan devam et yoluna. Asprovalta ilk geçeyi geçirmek için uygun bir tatil kasabası, küçük sakin, otelleri ucuz ve güzel. Halkidiki de armenistis camping harika bi yer, gerçi halkidiki komple harika.
Rotan ne şekilde ?
Sosyal ağlarda paylaş

Yeto said:

motor versys 650, bi tek topcase'im var. haftasonu gidip kumaş yan çanta ve depo üstü çanta alacağım. onun dışında tavsiyeleriniz varsa, hem yolculuk hem ekipman hakkında çok memnun olurum.

Buraya bi bak istersen bu rotada fena değil...
http://www.dunyabirmasaldir.com/motorla-1-ay-10-ulkelik-balkan-turu-notlari/
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

Yeto said:

Buraya bi bak istersen bu rotada fena değil...
http://www.dunyabirmasaldir.com/motorla-1-ay-10-ulkelik-balkan-turu-notlari/

olm 1 haftalık yolu scooterla 1 ayda yapan adamın blogudnan tavsiye almayın ya, hatta tavsiyeye bile gerek yok, dümdüz gidicen balkan turu ne ki..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...