Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guardians of the Galaxy (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

http://2.bp.blogspot.com/-zNhFvBMcgDU/Utm2s3zD-ZI/AAAAAAAADBY/cKRlyxYV5fk/s1600/1111groot.jpg

grootlarin agac yapisi dolayisiyla larenksleri katilasiyor sadece I am groot diyebiliyorlar. Burun grootlar sadece bu sesi cikarabilir. Groot planet X in krali aslinda ve cok ileri fizik ve bilim egitimi almis. Filmde idiot yapmislar.

Uzun zaman grootla takilanlar I am Groottan grootun ne dedigini anliyorlar.

bir de telepatlar anliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

avangers falan daha az cocuk filmi aBİ.

Bu bariz no name geldi bana. hentaicileri bilemicem ama film niyetine 4/10 falan, o da porsuğun hatrına mk

abi ben onları yarıda kapıyorum ya dayanılmaz kötü hepsi.
ama bunuda acıp tekrar bakmam heralde, öle uzandım keyifle izledim kapadım gg o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

aa bu film çok eğlenceliydi, hani öyle tekrar tekrar izlenecek bir film değil belki ama yılın en eğlenceli filmiydi. Tabi öyle derin, aman aman bir başyapıt değil. Görsel ve müzik ağırlıklı, baştan sona; esprilerden, kıyafetlere ve yazı stiline dek 80'ler, hatta 70'ler göndermeleriyle dolu bir seyirlik diyelim. Bu tür filmlerin tadı sinema salonunda çıkar, o yüzden torrentçilerin aynı tadı yakalayamaması normal.

Indiana Jones: kutsal hazine avcıları benim favori filmlerimdendir bu film de genel olarak indiana jones serisinden izler barındırdığı için çok hoşuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

XLegolas said:

Hikaye, hikayenin gelisimi, baglanma sorunlari olan gecmisi yarali karakterlerin sevgi topuna donmesi en bencil ama sakaci karakterin kendini feda etmesi falan filmi izlerken yumusak bir yastikla beni boguyorlarmis gibi hisettim. Neyseki ucakta izledim. Cok klise sikildik artik bu temadan ya off

filmin amaçlarından biri 80'lerde çocukluğunu yaşayanlara nostalji yaşatmak, dolayıyısla o klişe dediklerin ve aslında filmin kurgusuz gelişimi buna bağlı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...