Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guardians of the Galaxy (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

behran said:

vin diesel in herhangi bir olayı yokki filmde? ortalıkta oynadım diye geziniyor. Groot'ta çok bir olayı yok.

çizgi roman falan okumadım da.

groot muhtemelen 2. filmde konuşacak. yoksa 3 kelime söylesin diye vin diesel ile anlaşılmazdı diye düşünüyorum. malum groot şuan bebek tekrar yetiştiriyorlar. konuşmayı öğretirler o zamna vin diesel'in bi anlamı olur sdf

Sosyal ağlarda paylaş

gayet başarılıydı işte. 3 kelimeyi kaç farklı şekilde söyledi herif.

Birde Vin Diesel'in Marvel ile çalışmasını istiyordu fanlar. Herifin böyle gidip normal rol oynayacak zamanı yok diye filmde öyle küçük rol vermişler işte.

Marvel ile başka bir projeleri daha varmış birde. Bu sefer baya başrolde olacağı. Inhumans diyorlar hatta ama belli değil tabi daha. Gerçi bu kadar Kree'leri gösterdikden sonra Inhumans'ın gelmesi de mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

behran said:

vin diesel in herhangi bir olayı yokki filmde? ortalıkta oynadım diye geziniyor. Groot'ta çok bir olayı yok.

çizgi roman falan okumadım da.

groot muhtemelen 2. filmde konuşacak. yoksa 3 kelime söylesin diye vin diesel ile anlaşılmazdı diye düşünüyorum. malum groot şuan bebek tekrar yetiştiriyorlar. konuşmayı öğretirler o zamna vin diesel'in bi anlamı olur sdf

groot normalde konuşuyordu zaten çizgi romanda. Sonra yanıp baştan büyüdükten sonra konuşmasını kaybetmişti. Sadece I am Groot diyebiliyordu ama işte Rocket gibi bazı karakterler anlayabiliyordu. Sonra öyle kaldı işte. Düzelmez yani filmde bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Simdiye kadar izledigim en basarili Marvel filmiydi. Beklentim cok düsüktü filmi begenmeyecegimi düsünüyordum. Filmin ilk 15 dakikasinda pisman olur gibi oldum ancak her gecen dakika aksiyon ve heyecan artti. Espriler cok basariliydi. Ben cok eglendim. Blu-ray'i ciksin tekrar izlemek icin can atiyorum.
Ayrica

spo
Thanos

cok gaz verdi ama keske tekrar karsimiza ciksaydi.

8,5/10
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

En iyi Marvel filmiydi, direk en iyi Marvel filmiydi. Her acidan mukemmeldi. Tek bir sorunum var filmle:

Taneleer Tivan'in yanindaki calisan kizdan oyle bir yamuk yemesi mumkun degil. Bu adam gelecegi gorebiliyor ama, kendisi izin vermistir diyorum buna. Ama en azindan hissettirilmesi gerekiyordu oyleyse.

Bir de Starlord'un babasi oyle bilinmeyen bir irk degil, neden oyle dediler ki?

Bir de cok sevdim ben ama Cosmic Marvel bilmiyen biri ne kadar sever bilmiyorum, benim icin tum karakterler ve mekanlar tanidikti ve hepsi dogru uyarlanmisti.

Cosmic marvel bilmeyen biriyim ve asiri sevdim. En iyi Marvel filmi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Marvel DC olsun hertürlü çizgi roman uyarlamasını severek izliyorum fakat şu filme 1 saat dayanamadım, yarıda kapattım.

Acayip sıkıcı ve boş bir film gibi geldi, kahramanların karakterleri hiç işlenmeden pat diye olaya girdi, aksiyon bekle bekle derken içim bayıldı.

Ayrıca film hiç ama hiç komik gelmedi, baş roldeki elamanın zorlama saçma sapan esprileri ısrarla tekrar etmesi, çevresindekiler anlamayıncada şakasını izah edişleri çok bayağıydı, fıkrasına gülünmeyen adam edasıyla ısrarla zorlama şakalar yapıp durdu. Bu şekilde karakterleri konuşturup seyirciyi aptal sandıklarındanmıdır bilmiyorum ama şakayı izah etmeye kalkışları çok rahatsız etti.

Son zamanlarda izlediğim en sıkıcı filmlerden, kendimde o gücü bulabilirsem fırsatım olursa bitirebilirim belki kalan kısımları ama fikrimin değişeceğini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...