Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

ya bu arada bizim yönetim yine doğru hamleyi olabilecek en gerizekalı şekilde yapmış. Tebrik ediyorum.

BJK'nin matematiksel olarak şampiyonluk şansı halen var mı? Var. Tamam mucizeye kalmış belki ama çıkıp netleşmemiş bir durum için ne tatava yapıyorsun? Gavat mısınız oğlum siz pazarlamaya çalışıyorsunuz...
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu 1 puanı satış, yatış olarak görmeyin artık... ağlaya ağlaya haller olundu.

BJK'nin zerre işine yaramayan bir puan o, halen ikili averajda GS önde ve maç farkı da 1 bile değil, direkt yarım maç...

Beşiktaş'ın şuan GS puan kaybetmediği sürece kayıp verme hakkı bile yok. Neyine yaradı aga o 1 puan da bu kadar tatava yapılıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ya şu 1 puanı satış, yatış olarak görmeyin artık... ağlaya ağlaya haller olundu.

BJK'nin zerre işine yaramayan bir puan o, halen ikili averajda GS önde ve maç farkı da 1 bile değil, direkt yarım maç...

Beşiktaş'ın şuan GS puan kaybetmediği sürece kayıp verme hakkı bile yok. Neyine yaradı aga o 1 puan da bu kadar tatava yapılıyor...

Beşiktaş yenseydi;

FENER MAÇI SATTI

Fener Yenseydi

BEŞTAŞ MAÇI SATII

Berabere kalınsaydı (ki öyle oldu)

BEŞTAŞLA FENER BİRBİRİNİ ÜZMEDİ
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

sen bu şekilde malumun ilamını yaptıkça onlar o tatavayı yapacak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beşiktaş - Fenerbahçe maçı oynanıyor. Fenerbahçe ilk yarıda 2-0 geride. Baba Hakkı Fener'in kaptanını yanına çağırıyo ve " Git takım arkadaşlarına de ki adam gibi oynasınlar. Üstlerindeki formanın hakkını versinler " diyor. Maç 2-0 bitiyor.

Baba Hakkı'ya da " SANANE " denir miydi ?

Benim kızdığım nokta başkanın yaptığı açıklama değil ! BEŞİKTAŞ taraftarı BEŞİKTAŞLILIK duruşunu mu kaybetti ? Baba Hakkı'nın mı çocuklarıyız ? O zaman Sanane denmez arkadaş.

Başkana her konuda muhalif oldum. Neredeyse her gün Beşiktaş'ımızın hakkını koruyamadığı için yerden yere vururum. Koltuğa da yakıştıramıyorum bi türlü. Ama şu hareketi de eleştirmeyin arkadaş. BİZ BEŞİKTAŞ'IZ ! BİZ HERŞEYİN ÖNCÜSÜYÜZ ! BÖYLE GÜZEL Bİ HAREKET BİR GÜN YAPILACAKSA O HAREKETİ DE BİZ YAPMALIYDIK !

Not: Arena'yı Beşiktaş'a vermemek için tonla bahane üreten Cincon'a inat eder gibi "Gelin Saraçoğlu'nda oynayın" diyen Fener'e bu kadarlık bi destek çok değil bence....

Selametle!...
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe boşuna uğraşmışsın ama tepki gösteren BJK'lı göstermeyenden çok. Boşa uğraşmışsın yani.

Bunun yanında Rize'yi düşünen yok. Adamların düşme ihtimali var. Tabi ki seyircisiz maç işlerine gelecektir.

Kendi takımını, Fenerbahçe'nin rakibini düşünmeden böyle hayasızca yalaka zihniyette bir açıklamayı cidden aklım almıyor yahu.

Niye yanlıyorsun yani şimdi ne gerek var?
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Hehe boşuna uğraşmışsın ama tepki gösteren BJK'lı göstermeyenden çok. Boşa uğraşmışsın yani.

Bunun yanında Rize'yi düşünen yok. Adamların düşme ihtimali var. Tabi ki seyircisiz maç işlerine gelecektir.

Kendi takımını, Fenerbahçe'nin rakibini düşünmeden böyle hayasızca yalaka zihniyette bir açıklamayı cidden aklım almıyor yahu.

Niye yanlıyorsun yani şimdi ne gerek var?

beşiktaş'lı olmaktan gurur duyma sebebidir. tarihi centilmenlik vakaları ile dolu olan bir camianın yeniden süleyman seba ruhunu, baba hakkı ruhunu tüm futbolseverlere aşılamak istercesine yaptığı aleni çağrıdır. türk futbolunda alışık olmadığımız bir psikoloji bu son yıllarda. yazıyı kaleme alan, sitede yayınlatan kişilere kocaman bir helal olsun!

--------

birkaç yıl önce osuruktan bir transfer uğruna birbirlerine giren bu iki camia mantıklı hareket etmeye başlamışlar deplasman yasağına karşı atılacak adımları da bekliyoruz. darısı galatasaraylı yöneticilere.
bir kıvılcım düşer önce büyür yavaş yavaş...

------

ben bu neden yapıldı anlamadım ama ben de şimdi gördüm. böyle "güzel" açıklamalar yapınca sarıların diğer yakası kızışıyor. gelip saldırırlar şimdi bak. salya sümük akıtırlar şuralara. şikeydi, fbjk'ydi falan ağlarlar da ağlarlar. öf.

gerçi onlar salya akıtıyor diye de doğrusunu yapmayacak değiliz de, keşke herkes böyle büyük olabilse.

-----

şık çağrı. tebrikler.

------

resmen gözlerim yaşardı, ağlamaklı oldum.

beşiktaş, teşekkürler.

sevgilisi beşiktaşlı bir fenerli olarak, daha mutlu olamazdım.

-------

futbolun oyun olduğunu hatırlatan çağrı.

şahsen şaşırdığım ama bir yandan da desteklediğim bir açıklama oldu.

---------

bir fenerbahçeli olarak beşiktaş' ın büyüklüğünü bir kez daha görmeme vesile olmuş açıklama. helal olsun lan size.

----------

bir galatasaraylı olarak ''helal olsun.'' dediğim açıklamadır. kim yaptıysa yazdıysa allah razı olsun. daha geçenlerde yapılan ''7. dakikadan itibaren maç bizim için bitmiştir.'' tarzı açıklamanın üstüne sağlam gelmiştir. futbol budur, her şey maç kazanmak kaybetmek değildir. keyf alın biraz anasını satayım. küfür etmeden, kavga etmeden.

-------------

resmen olmasa da ruhen süleyman seba imzası içerir.

güzel ve karakterli bir hareket, duruş.

Serhan bunlar ekşisözlük konu ile alakalı başlıktaki ilk 10 mesaj, aradan seçme falan değil, girip kontrol edebilirsin. Sen neye dayanarak yalanladın acaba mesajımı. Bekliyorum açıklamanı. Consla redi kaynak olarak gösterebilirsin onlar da dahil sdfsdsf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...