Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Teknik direktör Bilic, alemci oyuncularına Franco'yu örnek gösterdi. Dün 23 yaşına giren ve Ümraniye'de pasta kesilerek doğum günü kutlanan Franco için Hırvat hoca, "Hem genç, hem bekar ama onun adını hiç gece ortamlarında duymadım" dediği belirtildi. Bu arada gece alemlerine katılan oyuncuların, bu ortamlara girmeyen Franco'ya 'inek' lakabı taktıkları belirtildi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi franco'nun ilk istanbul'a geldiği bir resim var.

adam dershaneden çıkmış sırtında çantası ile imza atmaya gelmiş diyordu insanlar :D

zaten çok utangaç bir kişiliği varmış adamın, sahada sorumluluk alsa da saha dışında çok çekingen kalıyormuş. düşünüyorum da benden 1 yaş küçük, adam bambaşka bir kültüre geldi kıta değiştirdi falan normal yani :D

bozmasa ilerde bari
Sosyal ağlarda paylaş

caner erkin >> bjk diyor ntvspor fener neden ısrarla su adamın bonservisini yenilemiyor anlasılır gibi degil yerli oyuncu kıtlıgını gectim sol bek oynayabilen adam yok zaten ligde biz alamayız onu gectim de fener yanlıslıkla bu adamı kadroda tutamazsa cok ararlar
Sosyal ağlarda paylaş

caner kariyerinin zirvesini bu yıl yaptı bu saatten sonra düşüşe geçer 1sene gsde 3 sene fb de oynadı arkasında küfürler edilen bir futbolcuydu bu sene bir kaç maç iyi oynadı diye beşiktaş gibi hedefleri olan bir takıma gelmesi saçma olur . yönetim almaz inşallah.
bizim daha kaliteli oyuncularla artık türkiye ligini basamak olarak kullanıp avrupada hatta dünyada hatrı sayılır takımlar arasına girme vaktimiz geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Caner Galatasaray'da oynayamaz,

Beşiktaş'ta yönetim onu çekemez, ferdi tier bir adam. çok sinirli ve egosu var.

Türkiye dışında İngiltere'ye gidebilir, orası makul onun için ama burdaki gibi kemiksiz 2m € bulamaz oralarda.

Fener'de kalacak 3 aşağı 5 yukarı Yıldırım'ın eli öpülür az-çok denmez imza atılır
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...