Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

Certhas

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

sen ben yardım edip oyun almazsak, helal olsun iyi kutulamışlar demezsek nasıl gelişecek bu oyun sektörü peki arcane ?

oyun sektörünü oyun almamak geliştiriyor abi. ben yine alırım birşeyler de, işin aslı o. almican, gidicen yüzüne vurucan korsan oynadım ve oyunun bok gibi, iyi ki de öyle yapmışım diye. işte o zaman bu devranın motorunu durdurursun sdfdsfs.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane çok saçma konuşuyorsun.

adamlar elder scroll online yapmış. bu oyun alınmaz mı yani.

ÖLDÖR SÖKRÖLLL!

oyunla ilgili hiçbir bilgi yok, kombat rezalet görünüyor, pvp'de fps 15 gibi ama olsun karakterlerde seslendirme var HEM DE HEPSİNDE tabii ki 60€ + aylık 15€ vereceğiz. çünkü biz bilinçli kullanıcıyız. bizim sayemizde sektörü daha iyi günler bekliyor. iyi ürünleri destekliyoruz ki devamı gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu bilmiyorum bu arada. sadece bi trailerını izlemiştim o da 3 thread öncedir dsfsd. burada patlak diyenlerin yalancısıyım.

bi bakıcam neymiş ne değilmiş ama twitchten falan bakarım en iyi ihtimal. şöyle bi 15 dk baksam yeter zaten. screenshottan oyun tahlilinde ihtisası olan adamım.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım ne kıskanç çıktınız ya
param var, zenginim diye böyle yapıyorsunuz. hayır sizene hakkında hiçbirşey bilmediğim bir oyuna 79 euro vermem ?
kimseyi ilgilendirmez bir kere. belki oyun çok iyi olacak ? bu sefer oyun çok iyi olduğu zaman fiyatı artacak ve siz pişman olacaksınız. ben 79 eurodan almışken siz mecburen gidip 150 eurodan almak zorunda kalacaksınız. iş işten geçmiş olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...