Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube'dan ne kadar geliriniz var?

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Ya genelde youtube üzerinde bulunmayan, ilgi çekici, komik ya da varsa bile hatalı keyword sebebiyle bulunamayan videoları bulup koyuyorum. Bir tane PS3 prank gift video var, her kırismıs hasta derecede hit alıyor. Özel bir çalışma değil hani, aslında sevdiğim videoları öylesine paylaşarak başladım. Nereden geliyor bilmiyorum ama ara ara hasta subscribe alıyorum. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Emek yok arkadaş. Youtube accountu google ile beraber geliyor zaten. Sen hoşuna giden bir video varsa koy, insanlar bir şekilde buluyor ve paylaşıyorlar zaten. Belli bir tıklanma yakaladığında youtube monetize enable ediyor senin için. Sen istediğin videolara koyuyorsun. Ben 9 video koymuşum şimdiye kadar. 3 tanesi izleniyor çoğunlukla. Ondan gelen de bu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu gerçekten iş olarak yapmak, geçimi bundan sağlamak çok zor iş abi. PR yapacaksın, orjinal content üreteceksin, yasalarla boğuşacaksın, milletin ilgisini çeken bir şeyler ortaya koymak zorundasın falan filan. Harçlık falan çıkabilir ama gerisi ciddi ciddi meslek bence.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bir arkadaş haber videoları yükleyip, ayda 700-800 dolar kazanıyordu. Bıraktı sonra mal gibi. Başka bir arkadaş var o da 300-400 falan çekiyor ara ara ama basit işler

Haber videolarını yapanlar türedi. Telif yok, komik haber videolarını upload et ingilizce, almanca vs. bekle asdfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...