Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

bazen acayip ters rakipler geliyor lan harbi. Valla sok oluyorum. Şu deck ile 12 yaparsın bence rahat ama bazen rakip öyle ters geliyor ki ya da okadar sanslı ve sen de şanssız oluyorsun ki göt gibi kalıyorsun ortada.

http://i.imgur.com/oTS6xXq.jpg

görünmeyen kartlarım 2 tane argent commander 1 bolderfist ogre. Wild Growth'u mecbur kaldım da aldım...
Sosyal ağlarda paylaş

removal derken neyi kastettin , direk target ile damage veren kartları mı ? swipe , keeper of the grove ,claw , blue grill i fln. kullanıyorum . Druid'de zaten damage harici direk destroyer birsey yok . En büyük sıkıntıyı oyun bası cekiyor.

ondan sonra da haste'li creaturelara dayanıyorum . druid of the claw ve commander

Öbür damage kartlar da cıkmadı zaten.

edıt:ok swipe'i gormediysen dogal tepkin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

removal derken neyi kastettin , direk target ile damage veren kartları mı ? swipe , keeper of the grove ,claw , blue grill i fln. kullanıyorum . Druid'de zaten damage harici direk destroyer birsey yok . En büyük sıkıntıyı oyun bası cekiyor.

ondan sonra da haste'li creaturelara dayanıyorum . druid of the claw ve commander

Öbür damage kartlar da cıkmadı zaten.

edıt:ok swipe'i gormediysen dogal tepkin :)

nötsaliz var oyundaki en kötü removal
Sosyal ağlarda paylaş

bütün kartları açtırmak ne kadar zor?
bi de açılınca ne diye oynamaya devam ediliyor bu oyuna
yeniyosun yeniliyosun falan
hadi rank 1 oldun sonra ne diye oynar insan
ben her klası 10 yaptım 3-4 legendary actim 20-25 level falan oldum acayip sıkıldım oyundan
Sosyal ağlarda paylaş

ööööeeeeehhh 2. turda 12 yedikten ve 4. turda 4 kaldıktan sonra sonra orgazmik bir win aldım.

12 nasıl yedin 2. turda diye soracak olursanız: İlk tur young dragonhawk indi, ikinci tur abusive sergeant ve +3 attack veren spell'i attı dragonhawk'a. 12'den fazla yiyen olmuş mudur ikinci turda merak ediyorum gerçekten.

neyse ki ben de ilk turda worgen infiltrator inmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...