Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Abi.... Arenanın suratına tüpüreyim ya.

Dün gece harika bir deck yaptım. Algılayamadığım şekilde 2 lose aldıktan sonra üst üste 11-3 bitirdim.

Şimdi bi daha gireyim dedim. Mage ile tamı tamına 1poly 1de CoC ile nasıl galibiyet kazanabilirim çok merak ediyorum.

Coc ne ? 0 poly ile 9 yaptim ben (3 fireball vardi ) flamestrike da gelmemisti ama mutlaka draw card lazim acolyte of pain , azure drake bence poly'den daha onemli mage'te. 1-2 tane arcane intell. Atarsin acolyte drake azligina gore..
Sosyal ağlarda paylaş

Cenabetlik konusunda benim liderliğimi biraz zor alırsınız.

5 tane legendarysini gördüğüm nat pagleların leeroyların havada uçtuğu warrioru 1 hpye getirmiştim ki tinkmaster benim 8/8 minionu squirrel'lemişti falan. Herif 6. legendary olarak alextrasza çıkardı geri 15 hpye döndü ordan maçı aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu yanlarda sayılar çıkıo turuncu prizma içinde onlar mı legend hedesi?
o kaçtan kaça gidio?
şimdi baktım bi adamda 94 yazıo ne ayak?

edit: 1 maç kaybetti 124 oldu, legend sıralaması falan heralde ne bileyim?

1 e çıkan orada kalıp bırakıyor mu oynamayı arena styla? win/lose oranına göre mi üst legend ranke çıkılıyor?

öf ne soru sordum be ben sıkıldım resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

bi warioru oynıyım dedim casual oyuna girdim level 1 den 15'e geldim daha maç kaybetmedim lan ahaha.
LOKTAR OGAAAAAAR diyip arcanite reaper'ı vuruyorum kafalarına kafalarına.

ama yani stream falan izliyorum oyunu bilmeyenler o kadar açık ki buna bende dahilim de yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum.
ellerinde ne kadar damage kartı varsa kullanmaya çalışıyorlar, her fırsatta bana vurmaya çalışıyorlar minionlar'ı takan yok.
warior kolay da ölmüyor zaten çok rahat kazandım şimdiye kadar en çok eğlendiğim karekterdi resmen.

bi de bilmiyorum söylenmiştir belki de
nat pagle+ master swordsmith koyuyorum bazen turn 3 de falan denk gelirse tabi,
master sw nag pagle'ı bufflıyor on numero oluyor ehuehau
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...